Ana içeriğe atla

ayos

Sinpaş, iş dünyasına alırken kazandırıyor!

13.12.2017 - 09:49

Gayrimenkul sektöründe yeniliklerin öncüsü Sinpaş Yapı, bugüne kadar yatırımcılarına yüzde 150 kazandıran İş Modern projesini, İkitelli’den sonra şimdi de Ambarlı’da hayata geçiriyor.

Markalı konut projeleri ve özgün konseptleriyle gayrimenkul sektöründe liderliği üstlenen Sinpaş Yapı, ticari gayrimenkulde de dikkat çeken projeler geliştirmeye devam ediyor. Sinpaş Yapı’nın hayata geçirdiği İş Modern markası, bugüne kadar yatırımcılarına yüzde 150 kazandırdı. 
Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, “İş Modern projesini bu kez, Türkiye’nin en büyük limanlarından Ambarlı’ya 5 dakika mesafede hayata geçirerek İstanbul’a kazandırıyoruz” dedi. Çelik; merkezi konumu, proje detayları ve yatırım değeriyle ticaretin yeni merkezi haline gelecek olan İş Modern Ambarlı’nın, Sinpaş Yapı güvencesiyle işinde kazanmak isteyenleri beklediğini sözlerine ekledi.
Depo-atölye-lojistik kullanımlı alanlar ile imalathane hizmeti verecek ünitelerden oluşan İş Modern Ambarlı, orta ve büyük ölçekli sanayi kuruluşları, lojistik firmaları, toptancılar ve otomotiv gibi alanlarda faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunuyor.

İHTİYACA GÖRE ŞEKİLLENEBİLEN ESNEK ÜNİTELER
İş Modern Ambarlı, esnek mimari yapısıyla, tüm ihtiyaçlara en uygun çözümü sunacak. Yaklaşık 250 metrekareden 12 bin metrekareye kadar birleştirilebilir modüler alanların bulunduğu İş Modern Ambarlı, 10 metreye varan tavan yüksekliği ve 8,75 metre aks aralığıyla çalışma alanlarının en verimli ve kolay bir şekilde kullanımı için alternatifler sunuyor. Metrekarede 1 ton taşıma kapasitesine sahip proje, yüksek enerji tahsisi, bağımsız ünitelerde kişiye özel lojistik alanları, koridorların hava ve ışık almasını sağlayan ferah avlulara sahip olmasıyla fark yaratacak.

YÜKSEK ELEKTRİK GÜCÜ, BÜYÜK YÜK TAŞIMA KAPASİTESİ
İki adet tır rampası ile düzenli trafik akışı sağlanan İş Modern Ambarlı’da, tırlar her kata çıkabilecek ve işyerlerinin önüne yanaşabilecek. Koridorlarda sevkiyat için ayrılan otopark ve manevra alanları ile firmaların iş akışlarını kolaylaştıracak. İş Modern Ambarlı’nın metrekare başına sunduğu 100 watt elektrik gücü ise işinizi kesintisiz bir şekilde yapmanızı sağlıyor. 

HER TÜRLÜ ULAŞIM KOLAYLIĞI SAĞLAYAN LOKASYON
İş Modern Ambarlı, İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki konteyner limanı olan Ambarlı’ya sadece 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. Projenin TEM bağlantısına 2-3 dakika uzaklıkta olması, E-5’e çıkamayan lojistik araçlar için büyük kolaylık sağlıyor. Ayrıca E-5, metrobüs ve yeni yapılacak Bakırköy-Beylikdüzü metro hattına yürüme mesafesinde bulunan proje, Atatürk Havalimanı ve 3. Havalimanı’na yakınlığıyla da her türlü ulaşım alternatifi için çok avantajlı bir lokasyona sahip. 

ERKEN ALAN DAHA ÇOK KAZANACAK
Sanayinin hızla geliştiği bölgede yatırım değeriyle öne çıkan İş Modern Ambarlı, firmaların iş akışını kolaylaştırırken, kazandıran bir yatırıma dönüşecek. Sinpaş Yapı, heyecanla beklenen İş Modern Ambarlı projesi için ön talep indirimi ve firma bünyesinde uzun vadeli ödeme planları da sunuyor.

SİNPAŞ GÜVENCESİ HER AN YANINIZDA
Sinpaş’a güvenenler, satış sonrasında da yalnız kalmaz ve ihtiyaç duyduğu desteği her zaman bulur. Bir Sinpaş Holding kuruluşu olan ve ticari gayrimenkul konusunda uzmanlık yapan Mülk Gayrimenkul satış sonrası ve tüm idari ve güvenlik konularında hizmet vermek, 2. el satışı ve mülkün kiralanması gibi konularda destek vermeye hazır.

dfg

Yukarı