Ana içeriğe atla

ayos

Sur Yapı İdilia’da teslimler başladı

22.11.2016 - 09:25

Anadolu Yakası’nın gelişen ilçesi Sultanbeyli’de yer alan İdilia’da teslimler başladı. 7 blok 442 konuttan oluşan İdilia projesinin satışlarını geçtiğimiz yıl tamamlayan Sur Yapı, Sultanbeyli bölgesinde yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Sur Yapı son olarak Sultanbeyli’de yapımını tamamladığı İdilia projesinin teslimlerine Haziran ayında başladı. 7 blok, 442 konut ve 78 farklı daire tipinden oluşan İdilia projesi Ataşehir’e, TEM otoyoluna ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na yakınlığı ile dikkat çekiyor. Yapımı devam eden metro istasyonuna yakınlığı ile sakinlerine avantaj sunan İdilia, şehrin yoğun temposundan uzaklaşmak isteyenlere hitap ediyor ve etkileyici peyzajıyla göz dolduruyor. Su temasının ön plana çıktığı projede ayrıca yürüme yolları, su üzeri köprü geçişleri, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, spor alanları, basketbol ve futbol sahaları bulunuyor. 

BİN 300 KONUT VE OFİSİ TESLİM ETTİ

Sur Yapı, son 10 ayda Güneşli’de bulunan Corridor, Çekmeköy’de yer alan Tilia ve Sultanbeyli’de bulunan İdilia ile birlikte yaklaşık bin 300 konut ve ticari alanın teslimatını gerçekleştirdi. Ayrıca geçtiğimiz Mayıs ayında alışveriş merkezinin açılışı yapılan Axis İstanbul’un ofis teslimleri ise Ağustos ayında başlıyor. Yapımı tamamlanmak üzere olan Vitrin projesinin de teslimleri yakın zamanda gerçekleşecek. Sur Yapı böylelikle 2016 yılı içerisinde bin 800 konut, ofis ve ticari alanın teslimatını gerçekleştirmiş olacak. 

Sur Yapı teslim ettiği projelerin bulunduğu bölgelere de yatırımlarını sürdürerek bölgelerin gelişimine katkı sağlamaya devam ediyor. Corridor projesini tamamlayan Sur Yapı aynı bölgede Mirage projesinin, İdilia’nın bulunduğu bölgede ise İlkbahar, Gölbahçe Evleri projelerinin yapım ve satışları sürüyor. 

İLKBAHAR VE GÖLBAHÇE EVLERİ’NİN ÖRNEK DAİRELERİ HAZIR

İstanbul’un gelişimine devam eden bölgesi Sultanbeyli’de yükselen İlkbahar ve Gölbahçe Evleri’nin ise örnek dairesi tamamlandı. 3+1, 152 metrekare örnek daireler İdilia projesi içerisinde ziyarete açıldı. 

dfg

Yukarı