Ana içeriğe atla

apti

BEKO, ÇAMAŞIRLARINIZI 44 DAKİKADA GİYİLEBİLİR HALE GETİRİYOR

14.03.2019 - 12:21

DÜNYANIN ÖNDE GELEN BEYAZ EŞYA ÜRETİCİSİ BEKO, TEKNOLOJİ VE TASARIMIYLA ÖNE ÇIKAN ÇAMAŞIR VE KURUTMA MAKİNELERİ İÇİN HAZIRLANAN REKLAM FİLMİŞLE TÜKETİCİYE SESLENİYOR. ‘KURUTMA MAKİNESİ YOKKEN NE YAPIYORMUŞUZ?’ ADINI TAŞIYAN REKLAM FİLMİNDE BİR AİLENİN HAYATININ NE KADAR KOLAYLAŞTIĞI ANLATILIYOR.

Beko, son teknolojiyle donatılmış çamaşır ve kurutma makinelerini tüketicilerle buluşturuyor. ‘Kurutma makinesi yokken ne yapıyormuşuz?’ filminde kurutma makinesi olmayan bir ailenin yaşadığı çamaşır çilesi ve bitmeyen çamaşır döngüsü esprili bir dille anlatılıyor. Sunduğu akıllı çözümlerle çamaşır ve kurutma makinesinin hayatı nasıl kolaylaştırdığını ve bu ikilinin bir evin vazgeçilmezleri olduğuna dikkat çekiyor. 
Zamanını çamaşır yıkama, asma, kurumasını bekleme ve toplamakla harcamak istemeyen tüketiciler için Beko, çamaşır makinelerinin 14 dakikalık yıkama, kurutma makinelerinin de 30 dakikalık kurutma programlarıyla çamaşırlarınızı 44 dakikada yeniden giyilebilir hale getiriyor. 
Beko kurutma makineleri, çamaşır askılıkları için alan yaratmaktan, ev içinde oluşan dağınık görüntüden, çamaşırların saatlerce kurumasını beklemekten, dış ortamdaki is, toz, kötü koku ve polenlere maruz kalmaktan ve nemden kurtulmanızı sağlıyor, çamaşırlarınızdan artan zaman size ve sevdiklerinize kalıyor. 
Giysilerin daha yumuşak olmasını ve kolay ütülenmesini sağlayan Beko kurutma makineleri artık çamaşır asma ve toplama derdine son veriyor. Beko ayrıca, 7 kilo ve üzeri çamaşır makinesi alan tüketicilere, kurutma makinelerinde 700 TL indirim fırsatı sunuyor. 

D 86 HP Yoğuşturmalı Isı Pompalı Kurutma Makinesi: Beko D 86 HP kurutma makinesi A+++ enerji sınıfında bulunuyor ve 8 kg kurutma kapasitesine sahip. Akıllı nem sensörü, AquaWave tambur, Woolmark, değiştirilebilir kapak yönü, yorgan kurutma, yünlü kurutma ve havalandırma programlarıyla dikkat çeken üründe sessiz programı ve bebek programı da bulunuyor.

D 90 HP Yoğuşturmalı Isı Pompalı Kurutma Makinesi: Beko D 90 HP kurutma makinesi A++ enerji sınıfında bulunuyor ve 9 kilo kurutma kapasitesine sahip. Akıllı nem sensörü, AquaWave tambur, SteamTherapy-buhar programları, ProScentTeknoloji-özel koku seçenekleri, değiştirilebilir kapak yönü, yorgan kurutma programlarıyla dikkat çeken üründe bebek programı da bulunuyor.

D 91 HPS Yoğuşturmalı Isı Pompalı Kurutma Makinesi: Beko D 91 HPS, gri renk kurutma makinesi A++ enerji sınıfında bulunuyor ve 9 kg kurutma kapasitesine sahip. Akıllı nem sensörü, AquaWave tambur, değiştirilebilir kapak yönü, özellikleri bulunan üründe Pratik filtre, ProScent teknoloji-özel koku seçenekleri, yünlü havalandırma programı, bebek programı, ekspres 30 programı ve yorgan programı da bulunuyor.

ghjjh

Yukarı