Ana içeriğe atla

ayos

İklimSA’dan kış kampanyası

16.11.2016 - 15:26

İklimSA, yüzde 30’a varan indirimlerle kış mevsiminin başladığı bugünlerde tüketicilere uygun avantajlar sağlıyor. Kasım ayı boyunca geçerli olan kampanya kapsamında, A++ yüksek enerji verimliliğine ve Japon teknolojisine sahip Mitsubishi Heavy Industries marka klima alanlar, yüzde 30’a varan indirim imkânından faydalanabiliyor.
İklimSA, düzenlediği kampanyaların yanı sıra oluşturduğu özel montaj seti ile de fark yaratan bir hizmete imza atıyor. Özel montaj seti, Türkiye genelindeki yetkili servislerinin aynı kalitede hizmet vermesini ve müşteri memnuniyetinde farklılaşmayı sağlıyor. 
İklimSA, Japon Mitsubishi Heavy Industries markasının üstün teknolojik özellikleri, estetik tasarımı ve yüksek enerji verimliliğine sahip duvar, yarı ticari ve çoklu sistem klimaları ile tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor.  
Mitsubishi Heavy Industries klimaların hava akış sistemi tasarımında, jet motorlarının geliştirilmesinde kullanılan aerodinamik analiz teknolojisi kullanılıyor. Bu sistem ile fanda oluşturulan hava akımı, minimum güç tüketimi ile çok miktarda havayı homojen ve sessiz olarak uzun mesafelere üfleyerek büyük mekânların bile ortam genelindeki konfor kalitesini artırıyor. 
Güçlü kapasite, üstün teknoloji ve enerji verimliliği ile öne çıkan Japon Mitsubishi Heavy Industries klimalar, geliştirilen yenilikçi tasarım ve mühendislik uygulamaları ile çevreye de duyarlı çalışıyor.
 

dfg

Yukarı