Ana içeriğe atla

bridgestone

PİDEOR PİDENİN FAST-FOOD HALİ

10.04.2019 - 14:02

PİDEOR GIDA AŞ YÖNETİM KURULU BAŞKANI TAMER AKTAŞ: “PİDEOR MARKASIYLA 2018’İN BAŞINDAN BERİ PİDE SEVERLERE HİZMET VERİYORUZ. PİDEOR’U KISACA PİDENİN FAST-FOOD HALİ DİYE TANIMLAYABİLİRİZ. PİDENİN EN LEZZETLİ, SAĞLIKLI VE HİJYENİK OLANINI EN HIZLI ŞEKİLDE SERVİS EDİYOR VEYA KAPINIZA KADAR GETİRİYORUZ.”   

Ordu merkezli Aktaşlar Lezzet Grubu, uzun yıllardır restoran, kafe, dondurulmuş gıda ve pide üzerine hizmet veriyor. Grup, bir yıl önce ‘Yeni Nesil Ağzının Tadını Biliyor’ sloganıyla Pideor markasını oluşturdu. Kısa sürede Beşiktaş, Bomonti ve Ankara’da üç şubesi olan marka, hızla büyümeyi hedefliyor. Pideor Gıda AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Aktaş’a markalarıyla ilgili sorularımızı yönelttik.

Öncelikle bize Pideor hakkında bilgi verebilir misiniz? Pide sektörüne girişiniz nasıl oldu?
Aktaşlar Lezzet Grubu olarak 1981 yılından bu yana pide sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeni konseptimiz Pideor ile 2018 yılının başından beri pide severlere hizmet veriyoruz. Pideor’u  kısaca pidenin fast-food hali diye tanımlayabiliriz. Bugüne kadar pidenin marka olamayışındaki en büyük etken olan standart ürün oluşturamama ve usta gereksinimini ortadan kaldırarak çok kısa bir eğitimle yatırımcılarımızı kendi pidelerini çok hızlı bir şekilde yapabilir hale getirdik.

TÜM ŞUBELERİMİZDE KALİTEMİZ STANDART
Pideor markasını  diğerlerinden ayıran, sizi farklı kılan özellikler neler? Müşteriler neden sizi tercih ediyorlar? 

Pideor olarak pidenin en lezzetli, sağlıklı ve hijyenik olanını özel pişirme tekniklerimizle, pide ustasına ihtiyaç kalmadan en hızlı şekilde servis ediyor veya kapınıza kadar getiriyoruz. Ürünlerimizde hiçbir katkı maddesi kullanmadan bütün şubelerimizde aynı standart kaliteyi sağlayabiliyoruz.

Şubelerinizde pide dışında ürünlerde bulunuyor mu? Fark yaratmak adına neler yapıyorsunuz?
Pidelerimiz yöresel Karadeniz Ordu pidesidir. Karalahana çorbası, çikolatalı pide gibi örneği olmayıp fark yaratan leziz ürünlerimiz var. Kahvaltı anlamında da yeni farklı ürünleri çalışıyoruz. Yakın zamanda konseptimize dahil edeceğiz.

Kaç şube ile faaliyet gösteriyorsunuz?
İstanbul’da Beşiktaş ve Şişli’de, Ankara’da ise Kızılay’da toplam üç şubemiz bulunuyor. Hedefimiz şube sayımızı artırmak. Daha fazla lokasyonda daha fazla kişiye lezzetli pidelerimizi tattırmak. 

HEDEFİMİZ 2019’DA 25 ŞUBE
Franchise şartlarınız ve franchise vereceğiniz kişilerden beklentileriniz neler?

Açılacak ilk 20 şubeden franchise giriş bedeli talep etmeyeceğiz. Pideor, ustalık gerektirmeyen kontrolü kolay bir sistem üzerine kurulduğu için hizmet sektöründe faaliyet göstermek isteyen herkesin rahatlıkla yapabileceği bir yatırım. 

Peki, 2019 yatırım planlarınızda neler var? Pideor zincirini büyütmeye devam edecek misiniz?
Hedefimiz Pideor’u dünya markası yapmak. 2019 için 25 şube hedefimiz bulunmakta. 

dfs

Yukarı