Ana içeriğe atla

bridgestone

POZİTERA PERAKENDE GELİŞTİRME HİZMETLERİ A.Ş DE TEİD ÜYELERİ ARASINA KATILDI

18.02.2020 - 15:55

Türkiye'nin önde gelen kurum ve kuruluşlarının katılımıyla 145’i aşkın üyeye ulaşan Etik ve İtibar Derneği (TEİD) üyeleri arasına,  sektöründe lider birçok ulusal ve uluslararası firmaya hizmet veren perakende geliştirme şirketi Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş de katıldı.

Etik ve İtibar Derneği (TEİD), üye sayısını arttırmaya devam ediyor. İş etiği ilke ve değerlerinin  şirketlerin tüm idari ve ticari fonksiyonları tarafından benimsenmesi ve bir iş yapma biçimi haline gelmesi hedefiyle 2010 yılında kurulan TEİD, bugün GSMH'nın yüzde 15'ini oluşturan ve 200 binin üzerinde çalışanı istihdam eden önde gelen kurum ve kuruluşlardan oluşuyor. İş dünyasının yoğun desteğiyle üye sayısını düzenli olarak artıran TEİD’in yeni üyesi Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş oldu.

 

Pozitera, 2007’den bu yana alanlarında lider ulusal ve uluslararası birçok markanın, Türkiye genelinde tüketiciye tanıtımı ve ürünlerinin özelliklerinin doğru bilgilendirilmesi üzerine hizmetler sunuyor.

Türkiye’nin 81 ilinde yüzlerce mağaza çalışanı ve yüzü aşkın saha yöneticisiyle aylık 6.500’ün üzerinde satış noktasında faaliyet gösteren Pozitera, ürünlerin reyondaki bekleme sürelerinin en aza indirilmesini destekliyor. Pozitera, satış noktalarında yer alan ürünlerin tüketiciyle en doğru şekilde buluşmasına ve tüketicinin satın alma kararlarına doğru tanıtımla destek veriyor. Satış ekiplerini ve pazarlama süreçlerini anında ve canlı olarak izleyebilen, gerekirse müdahale edilmesini sağlayan Pozitera, perakende sektöründe yer alan markalara önemli bir katma değer sağlıyor.

dfs

Yukarı