Ana içeriğe atla

apti

2020’Yİ YENİ ŞUBELER İLE KARŞILAYACAĞIZ

20.12.2019 - 14:24

Boyut Güvenlik Teknolojileri Genel Müdürü Okan Danyıldız: “2019 yılı ülkemiz için her ne kadar zor bir yıl olsa da Boyut Güvenlik için çok hareketli ve başarılı bir yıldı.”
 

Boyut Güvenlik Teknolojileri hakkında bilgi alabilir miyiz?
Boyut  Güvenlik  Teknolojileri elektronik güvenlik ve geçiş kontrol sistemleri konusunda faaliyet göstermek üzere yaklaşık 20 sene önce ticari hayatına adım atmıştır. Geride bıraktığımız bu 20 senede bir çok büyük projenin güvenlik ürünlerinin tedarikçisi olmuş, bayileriyle birlikte bir çok büyük projeye imza atmıştır ve ülkemizin önde gelen tedarikçi firmalarından biri olmayı başarmıştır. 2009 yılından itibaren X Ray Cihazları, Üst arama Dedektörleri, Bomba Tespit Cihazları, Sıvı patlayıcı, Araç altı tarama sistemleri ve Geçiş kontrol ve alarm sistemleri ürünlerin Türkiye Distribütörlüklerini yapmaktadır. Marka yönetimine vermiş olduğu önemin bir göstergesi olarak da son 10 yıl içerisinde yurt dışı ve yurt içi 20’ye yakın fuara katılarak pazarda ciddi bir yer edinmiştir. 

2019 yılı Boyut Güvenlik için nasıl geçti?
2019 yılı ülkemiz için her ne kadar zor bir yıl olsa da Boyut Güvenlik için çok hareketli ve başarılı bir yıldı. Ülkemizin en önemli kurumlarının büyük ihalelerini alarak çok güzel projelere imza attığımız bir yıl oldu. 2019’da hedeflerimizi daha yukarı taşımak ve distribütör olarak ürün yelpazemizi genişletmek, bu sayede Elektronik Güvenlik ve Geçiş Kontrol Ürünlerinde Ana Tedarikçi olabilmek adına çalışmalarımıza hız verdik. Boyut Güvenlik olarak X Ray ve Üst Arama Dedektörlerinde uzun yıllardır pazar payı en büyük firma olarak çalışıyoruz. 2019’da Dünya lideri HIkvIsIon’ın ACCESS Control ve Kablolu / Kablosuz    Alarm Sistemleri Distribütörlük anlaşmalarını imzalayıp ürünleri de hızlıca pazara sunarak Access Control ürünleri ile ilgili güzel bir başlangıç yaptık. Bir taraftan da Geçiş Kontrol Sistemlerinde tamamlayıcı diğer ürünleri bünyemize kattık. 
Partnerlerimiz için Plaka Tanıma, Access Control, PDKS, Yemekhane Takip, Ziyaretçi Takip, Öğrenci Takip ve Denetimli Serbetlik Hükümlüleri takip yazılımları gibi özel yazılım çözümlerimizi hazır hale getirdik. Bosna, Libya, Irak, Özbekistan, Kazakistan, Gürcistan gibi ülkelere ihracatlar   yaparak   birçok   projeye 
X Ray, Araç Altı tarama sistemleri ve üst arama dedektörü gibi ürünlerimizi verdik. 

2020 hedefleriniz nelerdir?
2020’de ilk olarak Türkiye’de Elektronik Güvenlik ve Geçiş Kontrol Sistemleri ürünlerinde ana tedarikçilerden birisi olmayı hedefliyoruz. Bunun için ürün yelpazemizi ve kadromuzu genişleteceğiz. Bu doğrultuda İstanbul Merkez ve Ankara Ofislerimize ilave olarak İzmir, Antalya, Adana, Samsun ofislerimizi açmayı planlıyoruz. HIkvIson Alarm Sistemlerinin Türkiye’deki ilk Distribütörü olarak ülke genelinde Stratejik partner ve çözüm ortaklarımıza HIKVISION Kablolu ve Kablosuz Alarm Sistemlerini sunacağız. X Ray pazarında ki payımızı büyütmek ve bir taraftan da komşu ülkelere daha yüksek hacimli ihracatlar yapmak istiyoruz.

ghjjh

Yukarı