Ana içeriğe atla

apti

3 BİN BAYİ AĞIMIZLA TÜRKİYE’NİN ‘GÜVENLİK ÇÖZÜMÜ’ OLDUK

11.03.2020 - 15:51

Han Elektonik Genel Müdür Yardımcısı Melis İnce Maden: “Türkiye genelindeki 3 bini aşkın bayi ağımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Ürün kalitemiz, satış ve satış sonrası hizmetlerimiz, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı olmamız dolayısı ile pek çok firma tarafından tercih edilmekteyiz.”

 

Ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında genel bilgi verebilir misiniz?

Han Elektronik bünyesi altında AVerDiGi, SPY, Milesight Network IP ve Analiz CCTV Çözümleri; Honeywell Hırsız Alarm ve Yangın sistemleri gibi dünya devi markaların Türkiye distribütörlüğünü yapıyoruz. Bunun yanında partnerlerimize Plaka Tanıma Sistemi, Network Altyapı Sistemleri, Video Analiz ve Yönetim Yazılımları, Bulut Depolama, Nesnelerin İnterneti ve İş Zekası gibi çözümler de sunuyoruz. Giriş orta ve proje segmenti üst seviye ürün çeşitliliğimizle tüm çözüm ortaklarımıza hitap ediyor, satış, pazarlama ve teknik anlamda Türkiye’nin 7 bölgesinde belirli aralıklarla eğitim, bayi ve lansman toplantıları düzenliyor ve güvenlik fuarlarına katılıyoruz.

Kurumsal firma yapımızla 2003 yılından beri uzman proje danışmanlarımız ve profesyonel müşteri temsilcilerimiz ile elektronik ve güvenlik sektöründe müşterilerimize geniş çaplı çözümler sunmaktayız. Han Elektronik olarak;  bugün geldiğimiz noktada bünyemizde yer alan birçok farklı markaya ait ürünleri, geliştirmekte olduğumuz çözümleri; Türkiye genelindeki 3 bini aşkın bayi ağımız, her gün daha da gelişen dağıtım kanallarımız ve güçlenen yapımızla müşterilerimize sunarak daha iyi hizmet için çalışıyoruz. Aynı zamanda, televizyon ve medya kuruluşlarına da Türk halkını elektronik ve güvenlik sektöründe bilinçlendirmek amacı ile sektörel yatırımlar yapmaktayız. Ayrıca ürün kalitemiz, satış ve satış sonrası hizmetlerimiz, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı olmamız dolayısı ile pek çok firma tarafından tercih edilmekteyiz.

Son teknoloji yeni ürünlerinizde neler var?

Analog HD kamera sistemlerinde 5MP teknolojisine ek olarak 4K Analog HD kamera ve DVR’lar piyasada aktif olarak yer almaya başladı. Aynı zamanda Analog HD Sistemlerde Akıllı Analizli H265+ üstün sıkıştırma teknolojisi sayesinde yüzde 60-70 oranlılarında kayıt avantajı ile daha uzun süreli kayıt ya da daha az disk kapasitesi kullanımı sağlanıyor. Ek olarak, artık AHD sistemlerde BNC kablosu üzerinden ses transferi sayesinde tüm sistem sesli olarak devreye alınabilecek. Bununla beraber IP sistemler tarafında mevcutta kullanılan Dahili Akıllı Video Analizli Kameralar, Kameraya Gömülü Plaka tanıma sistemi, Yüz tanıma sistemleri, Kablosuz alarm sistemleri, Access Point, IoT (Nesnelerin İnterneti) ile gerçekleşen cihaz entegrasyonları, Bulut Teknolojileri ve 3. Parti VMS yazılımlarına ek olarak öğrenebilen Yapay Zeka Yazılımları ile sistem entegrasyonu ön planda rol almaktadır.

Sizce dijitalleşme güvenlik sektörünü ve bu alandaki ürünleri nasıl etkiledi?

Can ve mal güvenliği açısından hayati bir öneme sahip olan güvenlik sektörüne duyulan talep her geçen gün artmaktadır. Basitçe örnek verecek olursak günümüzde sıkça karşılaştığımız ve yaşanan iş kazaları, yaralanmalar, soygun, hırsızlık, para alışverişinde ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar, unutulan eşyalar, işyerinde oluşabilecek birçok olumsuz durumlar, olası yangın durumları vb. gibi olayları eğer CCTV ve Yangın Algılama sisteminiz var ise gerekli koşullarda gözetim, önlem veya kanıt olarak kullanılabilir. Ayrıca, binlerce kilometre uzakta olsanız bile uzak erişim sayesinde dilediğiniz zaman internet üzerinden CCTV kamera sisteminizi izleyebilir ve mevcut durum kontrolü yapabilirsiniz.

Gelecek dönem hedef ve beklentileriniz neler? 

Kurumsal çizgimizi sürdürmeye devam ederek rekabetçi, güvenilir, teknolojik, kararlı, hızlı, öncü, modern, kaliteli, yenilikçi ve rekabetçi bir marka olarak ‘Türkiye’nin Güvenlik Çözümü’ olmaya ve tüm müşterilerine profesyonel bir şekilde hizm

ghjjh

Yukarı