Ana içeriğe atla

ayos

Teknoloji geliştikçe, güvenlikte başarılı sonuçları doğurdu

06.09.2017 - 09:41

Teknolojinin olumlu yanlarını kendi sistemlerine entegre ederek, kullanım uygunluğunu artırdıklarını belirten Özak Turnike Satış ve Pazarlama Müdürü Gülşen Taşdemir, gelişen teknolojinin güvenlikte başarılı sonuçları beraberinde getirdiğini dile getirdi.

Özellikle son birkaç yıldır güvenlik sektöründe ciddi büyümeler yaşandığını belirten Özak Turnike Satış ve Pazarlama Müdürü Gülşen Taşdemir, aynı zamanda kullanıcıların güvenlik ihtiyaçlarının artmasının, bu konuda seçici ve bilinçli olmalarını sağladığını da dile getirdi. “Bizim açımızdan bu seçicilik olumlu bir gelişme oldu tabii ki” diyen Taşdemir, “Her amaca, her projeye, her isteğe uygun ürünlerimizin olması ve mevcut ürün segmentlerimizin dışında özel proje ürünleri de imal etmemiz sayesinde kullanıcıların tüm taleplerine cevap verebiliyoruz. Ürünlerimize ve kalitemize bu konuda güvenimiz sonsuz” dedi. 
Güvenlik sektöründe mevcut durum gayet iyi ilerlediğini söyleyen Taşdemir, “İşini iyi yapan, kaliteden ödün vermeyen, doğru anlayarak, doğru geliştiren bir sektör sürekli büyümeye devam eder. Bizim de içinde bulunduğumuz güvenlik sektörü de bu şekilde. Sektörümüzün daha da iyi olacağını düşünüyorum” açıklamasını yaptı. 

YENİ ÜRÜN VE PROJELERLE ÇALIŞMALARA DEVAM EDİLECEK 
Gelecek dönemlere ilişkin planları hakkında bilgi veren Taşdemir, “Bu güne kadar Türkiye’ de ve dünyada birçok projeyi başarıyla tamamladık, bir Türk markası olarak tüm dünyada markamızı duyurduk. Bundan sonraki hedeflerimiz markamızı dünyanın her yerine taşımak ve kalitemizden ödün vermeden, yeni ürünler ve yeni projeler ile çalışmalarımıza devam etmektir” dedi. 

 “ISAF BİZİ HİÇ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATMADI”
“ISAF Fuarı organize edilmeye başlandığı ilk yıldan bu yana firma olarak katılım sağlıyoruz. Fuar, firmaların müşterileriyle, potansiyel müşterileriyle ve rakipleri ile buluştuğu büyük bir organizasyon. Bu atmosferi solumak bizim için hem heyecan verici hem de motive edici bir olay” açıklamasında bulunan Taşdemir, “Beklentilerimiz hedef kitlelerimizi yakından tanımak ve hizmetlerimizi de bu kitlelerin ihtiyaçlarına uygun olarak kanalize etmek. ISAF bize bu fırsatı sağlarken, aynı zamanda hedef kitlelerimizin de bizi ve ürünlerimizi tanımasını sağlıyor. ISAF bu güne kadar bizi hiç hayal kırıklığına uğratmadı, çok güzel fuarlar geçirdik. Yurt dışında da birçok fuara katılıyoruz ve ISAF’ı, yurt dışında gerçekleştirilen fuarların eşdeğeri olarak görüyoruz. Özellikle son 2 yılda tanıtım ile ilgili olarak da çalışmalar yoğunlaştı”  diyerek sözlerine son verdi.

dfg

Yukarı