Ana içeriğe atla

ayos

KENDİ KATEGORİMİZDE PAZAR LİDERİYİZ

13.06.2017 - 10:50

Eset Türkiye CEO’su Alain Soria, “Son 10 yılı atılım içerisinde geçirdik. Bireysel ve kurumsal müşteri sayımızı artırdık. Kendi kategorimizde pazar lideri olduk” diye konuştu.

Sektörünüz ve firmanız açısından geçmiş 10 yılı değerlendirdiğimizde nasıl bir tablo karşımıza çıkıyor? Gerek faaliyet gösterdiğiniz sektör gerekse firmanız hangi atılımları gerçekleştirdi?
Sektörümüz hızla büyüyen dinamik bir yapıya sahip. Eset Türkiye olarak son 10 yılı atılım içerisinde geçirdik. Bireysel ve kurumsal müşteri sayımızı artırdık. Kendi kategorimizde pazar lideri olduk. Müşteri memnuniyetimizi artırdık. Bunu gerçekleştirebilmek, daha iyi hizmet sunabilmek için teknik ekibimizi geliştirdik. Müşterilerimize ilkleri ve yenileri sunduk.  
Gerek sektör gerekse firmanızın geleceğe yönelik hedefleri ve beklentileri nelerdir? Sektörde teknoloji, Ar-Ge çalışmaları, yeni trendler ve yatırımlar anlamında ne gibi atılımlar ve gelişmeler yaşanacak?
Teknolojinin gelişmesi ve yaygınlaşması ile birlikte bilişim güvenliği kategorisi de hızla büyüyor. Önümüzdeki döneme nesnelerin interneti kavramı damga vuracak ve hayatımızın her alanında daha fazla hissedeceğiz bu gelişmeyi. Bununla birlikte güvenlik alanı da aynı hızla gelişmeye ve bireylere, kurumlara en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmaya devam edecek. Bu nedenle yeni yatırımlar ve atılımlar önümüzdeki dönemde hep olacak. 

dfg

Yukarı