Ana içeriğe atla

bridgestone

İŞ DÜNYASININ ÖNEMLİ İSİMLERİNDEN ALDIĞIMIZ HİZMETİX DERGİSİ 150. ÖZEL SAYI GÖRÜŞLERİNİ SİZLER İÇİN DERLEDİK

23.12.2019 - 11:24

musMÜSİAD GENEL BAŞKANI ABDURRAHMAN KAAN 

Türkiye’de özellikle ekonomi alanında entelektüel anlamda kısır bir dönemden geçiyoruz. Bizler iş dünyasının temsilcileri olarak ekonomik gelişmelerden haberdar olmayı, ekonomi alanında gerçekleştirilen çalışmalardan faydalanmayı oldukça önemli görüyoruz. Özellikle KOBİ ve küçük esnaf düzeyindeki gelişmelerden, yani tabana ait faaliyetlerden faydalanmak ve oradan gelen bilgi ekseninde projeler üretmek bizim en önde gelen önceliklerimiz arasında yer alıyor. Bu bağlamda Hizmetix Dergisi’nin son 20 yılda ekonomi ve entelektüel yaşantımıza yaptığı katkıyı oldukça önemli buluyoruz. Haberler, yorumları ve analiz yazılarıyla Hizmetix dergisi ülkemizdeki önemli bir açığın giderilmesinde bizlere oldukça fayda sağlıyor. Bizler MÜSİAD olarak ekonomi basınımızda Hizmetix gibi nitelikli yayıncılık yapan dergilerin artmasını temenni ediyor, Hizmetix Dergisi’ne uzun ve başarılı bir yayın hayatı diliyoruz.
 

senBİLİŞİM GRUBU BAŞKANI ŞENOL VATANSEVER

Ekonomi ve iş dünyası dergisi Hizmetix'i bilişim sektöründe yer alan Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcileri olarak ilgiyle takip ediyoruz. Ekonomi, finans, belediyeler, bilişim & yazılım, sağlık, otomotiv, lojistik, turizm, AVM ve perakende gibi birçok farklı sektörle ilgili özgün haberleri, röportajları okuyucularına ulaştırarak sektörlerin de birbirlerinden haberdar olmasına ve sinerji oluşturmasına vesile oluyor.
 Bilişimciler ve BİLİŞİM GRUBU olarak bilişim sektörünün her kesimine dokunuyoruz. Farklı sektör ve alanlarda faaliyet gösteren kurumların ve şirketlerin Bilgi Teknolojileri (BT) bölümlerinde çalışanlar, Üniversitelerde BT bölümlerinde görev alan akademisyenler, BT alanında faaliyet gösteren üretici, distribütör ve çözüm sağlayıcı şirketlerin sahipleri, ortakları ve çalışanları, BT alanında çalışan basın mensupları ve BT alanına ilgi duyan kanaat önderlerinden oluşan bir yapısı var. 800 civarı üyemizle anlık mesajlaşma uygulaması ile sürekli etkileşim halindeyiz ve güzel bir dayanışma kültürümüz var. Türkiye'nin en geniş tabanlı ve etkili düşünce toplulukları arasında olduğumuzu rahatlıkla ifade edebilirim.
 Hizmetix dergisinde dosya konularına ya da gündeme ilişkin özel haberlere görüşler vererek yer alıyoruz. Bizden sonraki nesillere yüksek teknoloji üreten Türkiye bırakmak için hep beraber çalışmamız gerekiyor. Hizmetix'e sektörümüze olan aktif destekleri ve katkıları için çok teşekkür ederiz. Daha nice 150 sayılara…

merveAYDINLAR MİMARLIK KURUCU ORTAĞI MERVE AYDIN

Mimar Merve Aydın ‘’ Kamu bankaları tarafından başlatılan düşük konut kredisi kampanyası ve son aylarda ekonomide atılan adımlarla enflasyonun son 1.5 yılın en düşük seviyesine inmesi inşaat sektöründe uzun süredir beklenen hareketlenmeyi tetikledi. Yine de sektörün, gelişen dünyaya hızlı bir şekilde adapte olması için güncel düzenlemelerin önü açılmalı ‘’ dedi. 
2020 yılındaki öngörüsünü de belirten Mimar Merve Aydın ‘’ 2020 yılında yapılandırılması sağlanacak mikro politikaların uygulamaya konmasıyla birlikte sektörde hareketlenme sağlanabilir. Konut hepimiz için bir ihtiyaç haline gelmiş durumda, son yıllarda çok fazla yeni konut inşaatı yapılmadı ve konut stoğu azaldı. Önümüzde ciddi bir kentsel dönüşüm süreci var. Özellikle İstanbul’da birçok binanın risk taşıdığı biliniyor. Bu nedenden dolayı sadece İstanbul’da bile 1 milyon konutun yeniden inşa edilmesi gerekliliği 2020 yılının en önemli gündem maddelerinden birini oluşturuyor ‘’ ifadelerini kullandı.
Uzun yıllar boyunca sektöre yön veren çalışmalarıyla okuduğumuz Hizmetix Dergisine ekonomi ve iş hayatına kattığı değer açısından teşekkür ediyorum. Biz iş insanlarına sektör hakkındaki bilgi ve deneyimlerimizi aktarabilme imkanı sağlayan değerli Hizmetix Dergisi umarım çok daha uzun yıllar boyunca iş hayatına katkı sağlamaya devam eder.

conCONTINENTAL TÜRKİYE KAMYON LASTIKLERI SATIŞ MÜDÜRÜ HARTWIG KÜHN

Hizmetix Dergisi 10 yılı aşkın bir süredir, ekonomi ve iş dünyasında yaşanan son gelişmeleri ve yenilikleri topluma aktarmakla kalmıyor; alanında uzman, deneyimli, vizyon sahibi kadrosuyla da Türkiye’de bu sektörün lokomotif yayın organlarından biri olarak derin içerikleriyle ufkumuzu genişletiyor. Ekonomi haberciliğinde gerek içerik olsun gerekse nitelik açısından olsun yarattığı etkiden ötürü Hizmetix Dergisi’ni ve çalışanlarını tebrik ediyorum. Bu alandaki deneyimi ve birikimiyle Hizmetix Dergisi’nin iş dünyasına ve tüketicilere çok değerli katkılar sağlamaya devam edeceğine dair inancımız tam.

gunGÜNSAN ELEKTRIK CEO FRANCISCO GIL GARCIA 

Hizmetix Dergisi yayına başladığından ilk günden bugüne, pek çok sektörün ve dolayısı ile sayısız deneyimin de buluşma noktası oldu. Bu özelliğini hem Günsan için hem de pek çok şirket için son derece ilham verici buluyorum. Birbirimize hem rehber olarak hem de deneyim ve bilgi alışverişinde bulunarak ülkemiz ekonomisine katkı sağlama hedefiyle ilerliyoruz. Günsan Ailesi adına hem şirketimize hem de sektörümüze değerli katkıları için tüm Hizmetix ekibine teşekkür ediyorum. Nice senelere ve başarılara hep birlikte ulaşmayı diliyorum.

harunSİSTEM 9 PAZARLAMA MÜDÜRÜ HARUN R. AKOL

Öncelikle Hizmetix dergisinin 12. yılını ve bu manada 150. sayısına ulaşabilme başarısını kutluyor,  bu payda da tüm emek veren arkadaşları tebrik ediyorum. Hizmetix dergisi firmamız nezdinde iş hayatında ve ekonomi de ki gelişmelere daima ışık tutan yayınları ile yakından takip edilmektedir.  
Sistem 9 olarak faaliyet gösterdiğimiz digital signage alanında Türkiye’nin lider firmasıyız. Şu an için 23 ülkede, 40 binden fazla ekranı müşterilerimiz adına yönetiyoruz. Bu anlamda 200’ün üzerinde yerel ve global markaya anahtar teslim çözümler sunuyoruz.  Sistem 9’un ‘geleceğe taşıyan dijital çözümler’ mottosuyla devam ettiği bu yolda, Hizmetix dergisi ile yaptığımız ve ileride yapacağımız iş ortaklıklarının da katkı sağlayacağını ve başarılarımıza destek sağlayacağını düşünüyoruz. 

fatih111TİAD YÖNETİM KURULU BAŞKANI FATİH VARLIK

Ekonomi ve iş dünyasının nabzını tutan, içeriği ile hem gündemi yakalayıp yorumlayan hem de gelecek projeksiyonları ortaya koyabilen ve bu özellikleriyle yol gösterici olan dergiler bizler için son derece önemli yayınlardır. Hizmetix Dergisi, sahip olduğu bu özelliklerden ötürü değerli bir mecradır. İş dünyasının bir yerde sesi olan derginin 150. Sayısını şahsım ve TİAD ailesi adına kutluyor, gelecekte de başarılı yayıncılıklarını aynen devam ettireceğine inanıyorum. 

boyBOYALIK BEACH HOTEL & SPA ÇEŞME GENEL MÜDÜRÜ ORHAN BELGE

Ekonomi ve iş dünyası kapsamında tarafsız ve objektif bir yayın anlayışı ile hareket eden saygın bir dergi olarak tanımlıyor ve 12 yılı aşkın zamandır sürdürdüğü yayın hayatının daha da uzun soluklu ve başarılı olacağına inanıyoruz.

dentDENTGROUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI EFE ÇELEBİ

Severek takip ettiğimiz derginiz için başarılarınızın devamını diliyor ve başarının her daim sizlerle olmasını temenni ediyoruz. Ülkemizde ekonomi ve iş dünyasına dair güncel haberleri takip ederek bizlere ulaştırdığınız için teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

emreeSECURITAS GÜVENLIK TEKNOLOJiLERİ KOORDİNATÖRÜ (CTO) EMRE ERDAL

Ekonomi ve iş dünyasının güçlü ve saygın yayını Hizmetix’i yıllardır takip ediyoruz. Hizmetix, bizler için ilk günden bu yana çizgisini bozmadan sektörlere ışık tutan bir yayın olmasının yanı sıra, etkin bir iletişim aracı olma özelliği taşıyor. Bu değerli derginin hazırlık sürecinde emeği geçen herkesi kutluyor, nice 150. sayılara diyoruz.

tansaTANSA TURNİKE GENEL MÜDÜRÜ YALÇIN SARI

Hizmetix dergisi sektörümüz ile yakından ilgilenen ve hızla büyüdüğünü hissettiğimiz bir dergidir. Sektörün ihtiyacını karşılayan ve desteğini hissederek satış anlamında bize yardımcı olan bir dergidir..Başarılarınızın  devamını diliyoruz.

zekTARSUS TURKEY GENEL MÜDÜRÜ ZEKERİYA AYTEMUR

Hizmetix Dergisi, ekonomi ve iş dünyasının nabzını tutan önemli ve prestijli yayınlardan birisi. Yaptığınız haberler ve ele aldığınız dosya konularıyla, Türkiye’nin önemli lokomotif sektörlerinin gündemlerini sayfalarına taşıyarak onların sesi oluyorsunuz. Kaliteli ve ilkeli yayıncılık anlayışınız, derginizi takip eden kitleler için önemli bir referans kaynağı. Yayın hayatınızda uzun soluklu başarılarınızın devamını diliyorum. 

sukMERCEDES-BENZ TÜRK OTOMOBİL GRUBU İCRA KURULU ÜYESI ŞÜKRÜ BEKDİKHAN

Ekonomi ve iş dünyasının önemli yayınlarından biri olan Hizmetix’i, başarılı ve özgün yayıncılık anlayışıyla sürekli olarak beğeniyle takip ediyoruz. Farklı sektörlerdeki gelişmeleri takip ettiğimiz Hizmetix Dergisi’nin, 150’nci sayısını kutluyor, daha uzun yıllar yayın hayatını sürdürebilmesini diliyoruz. 

meteAPLUS TEKSTİL YIKAMA FABRİKASI DİREKTÖRÜ  METEHAN ÜNALAN

Hizmetix dergisini; sektörleri bir araya getiren bir platform olarak görüyoruz. Sadece bizim diğer firmalarla buluşmamızı değil, hizmet alanında çalışan çok farklı sektörlerinde birbirinden haberdar olması konusunda önemli bir paya sahip. Farklı fikirler ve yeniliklerden haberdar olmamızın yanı sıra; güzel işbirliklerinin kurulması için değerli bir köprü… 
 

birizİSTANBUL KÜLTÜR EĞİTİM KURUMLARI OKULLAR KOORDİNATÖRÜ BİRİZ KUTOĞLU

Yaklaşık 12 yıldır ekonominin nabzını soluksuz ve tarafsız bir şekilde tutan Hizmetix Dergisi’ni habercilik anlayışı ve istikrarı için canı gönülden tebrik ederim. Hizmetix Dergisi 12 yıl boyunca, sektör ayırmaksızın, ülke ekonomisine yön veren firma ve markaların haberlerini yakından takip ettiğimiz, her sayısını merakla beklediğimiz bir dergi. Aynı anlayışla, çok niş bir sektör olan eğitim sektörünün dinamiklerini ve sektörde yaşanan gelişmeleri de yakından takip ettiğimiz bir dergi. Hiçbir işte başarının tesadüf olmadığı kendimizden de biliyoruz ve sizin de başarınızın altında işinize duyduğunuz aşkın ve işinize verdiğiniz emeğin yattığını biliyoruz. Nice güzel haberlerle, başarılarınızın sonsuz devamını diler, sizleri kaliteli yayıncılık anlayışınız için tekrar tebrik ederim. 
 

ERKANXİNERJİ TEKNOLOJİ HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. KURUCU ORTAĞI ERKAN DURDAĞI

2003 Yılından berri var olan bir şirketiz. 2010 yılından berridir Hizmetix Dergisi ile iş birliği içerisindeyiz. Her sayısında reklam ve haber çalışmaları ile katkı sağlamaya çalışıyoruz. Lojistik sektörü dışında diğer sektörleri içerisinde barındıran geniş yelpazeye sahip olması tercih sebeplerimizden biridir. 

AHMETSODEXO TÜRKİYE CEO’SU AHMET ZEYTİNOĞLU

Hizmetix Dergisi ekonomi ve iş dünyasına farklı bir bakış açısı ile yaklaşıyor, ilgi çekici içerikleri ile okuyucularına aydınlatıcı bilgiler sunuyor. Sıkı bir Hizmetix takipçisi olarak başarılarınızın devamını diliyorum.

TOPRAKPEAKUP CEO’SU AHMET TOPRAKÇI

Her sektörde olduğu gibi yayıncılık sektörü de ülkemizde yaşanan gelişmelerden etkileniyor. Bu süreçlerin en az kayıplarla atlatılması ve yayıncılık sektörüne değer katması çok önemli. Bu alanda Hizmetix Dergisi’nin emin adımlarla yol aldığını görüyoruz. Bütün sektörlere dokunan yayınınızın, ülkemizin değerlerine katmış olduğu büyük katkıları olduğunu düşünüyoruz.  

 

dfs

Yukarı