Ana içeriğe atla

bridgestone

8 ADET IBC YIKAMA ÜNİTESİ İLE EŞ ZAMANLI HİZMET

12.11.2019 - 14:04

İTT Lojistik Genel Müdürü Didem Öztanık 2020 hedefleri hakkında bilgiler verdi.

Hizmetlerinizden ve yatırımlarınızdan bahseder misiniz?
İTT Logistics, her geçen gün kendini yenileyen, gelişen ve değişen dünya lojistik standartlarına entegre bir vizyonla çalışıyor. Amacımız kendini sürekli yenileyen bu bakış açımızla daha dinamik ve daha müşteri ihtiyaçlarına odaklı, fark yaratan lojistik hizmetleri sunmak. 2014 yılından bugüne altyapı, tesis ve filo yatırımlarına aralıksız devam eden İTT Logistics, köklü geçmişine dayanan bilgi birikim ve tecrübesi ile partner ve müşterilerine Likit Kimyasal ve Tehlikeli Madde Taşımacılığı konusunda, rekabetçi, kaliteli ve yaratıcı lojistik çözümleri sunmaktadır. Tüm ekonomik dalgalanmalara rağmen özellikle lojistik hizmet süreçlerinin vazgeçilmez unsurlarından olan teknoloji ve altyapı konularında yatırımlarına ara vermeden devam eden İTT Lojistik, kendi yazılımlarını geliştiren, müşteriline portal bilgi servisleri ile anlık olarak online çözümler üreten güvenilir ve hızlı bilgi akışını sağlayan, Yurt içi Taşımacılık, Uluslararası Karayolu, Demiryolu, Deniz yolu, Depolama, Antrepo, Isıtma Elleçleme ve Tankcontainer Tamiri gibi birçok hizmeti bütüncül şekilde bir arada sunma donanımına sahiptir
Tesis birçok açıdan önemli özellikleri bir arada barındırıyor. 30 milyon TL’lik sadece öz sermaye ile kurulmuş dev bir yatırım olma özelliği taşımasının yanı sıra, 4 adet kimyasal tank ve tanker yıkama peronu, 1 adet sadece gıda yıkamaya dedike edilmiş yıkama peronu, aynı anda 8 adet IBC yıkama ünitesi eş zamanlı olarak hizmet verebilmektedir.

Müşteri memnuniyetini sağlamak adına nasıl stratejiler uyguluyorsunuz? 
ITT Logistics, kurulduğu günden bu yana gelişen dünya dengeleri içinde teknolojinin ezici üstünlüğünü ve baş döndüren hızını yakından takip etmiş, teknoloji ve güncel donanımları işletme yapısı ve hizmet işleyişinde entegre etmeye çalışmıştır. Taşıma kapasitemiz noktasında da sürekli büyüme ve gelişme kaydediyoruz. Özellikle sunduğumuz bütüncül hizmet anlayışıyla, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre operasyonlar planlıyoruz. Müşteriye göre yapılan bu planlama hiç kuşkusuz tecrübeli bir ekip, sürdürülebilir işletme anlayışı, üstün teknolojik alt yapı avantajlarımızla olumlu geri dönütler ve üstün müşteri memnuniyeti ile sonuçlanıyor. Ayrıca her aşaması titizlikle organize edilmesi gereken Proje Lojistiği konusunda da başarılı projelere imza atmış olmanın mutluluğunu yaşadığımızı söyleyebilirim.

2019 Yılını nasıl değerlendiriyorsunuz? 2020 hedeflerinizden bahseder misiniz?
2019 yılı bizim için bir yatırım yılı oldu. İTT Global yatırım büyüklüğü açısından çok önemli bir projeydi bizim için. Çok kısa bir zamanda bu projeyi hayata geçirmiş olmamız ise ayrıca bir başarı olarak değerlendirilebilir. Ekonomik risklere rağmen hiç duraksamadık, planladığımız gibi yıl sonu yüzde 25’lik büyüme hedefimizi yakalamış olacağız.
4. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi kapsamında düzenlenen Yılın Lojistikte Başarı Ödülleri kapsamında, 2019 Yılı İnovasyon Projesi Ödülüne layık görülmek inovatif bakış açımızın görünürlüğü açısından bizim için önemliydi. Önümüzdeki yılda yenilikçi yanımız hep aktif olacak. 2020 için hem finansal hem de kurumsal olarak yatırımlarımızın planlamaları yapıldı. Bizi çok çalışacağımız bir yılın beklediğini söyleyebilirim.

dfs

Yukarı