Ana içeriğe atla

apti

ALIŞAN LOJİSTİK’E BİR ÖDÜL DE SHELL’DEN

11.07.2019 - 16:26

TÜRKİYE PAZARININ ÖNDE GELEN LOJİSTİK HİZMET SAĞLAYICILARINDAN BİRİ OLAN VE KISA SÜREDE HIZLI TÜKETİM MALLARI VE KİMYEVİ MADDELER LOJİSTİĞİ ALANINDA PAZAR LİDERİ OLMAYI BAŞARAN ALIŞAN LOJİSTİK, ÖDÜLLERİNE YENİLERİNİ EKLEMEYE DEVAM EDİYOR. ALIŞAN LOJİSTİK SÜRÜCÜSÜ SAMET DEVECİ, KÜRESEL ENERJİ VE PETROKİMYA ŞİRKETİ SHELL’İN DÜZENLEDİĞİ “DÜNYADA YILIN SÜRÜCÜSÜ ÖDÜLLERİ”NDE AVRUPA VE AFRİKA BÖLGESİ “YILIN SÜRÜCÜSÜ” SEÇİLDİ.

Lojistik sektörün lider kuruluşlarından Alışan Lojistik, kazandığı ödüllerle sektördeki öncü konumunu sürdürmeye devam ediyor. Shell tarafından organize edilen “Dünyada Yılın Sürücüsü Ödülleri”nde Alışan Lojistik sürücüsü Samet Deveci, Alışan Lojistik SEÇK Departmanının yaptığı başvuru neticesinde Avrupa ve Afrika Bölgesi “Yılın Sürücüsü” seçildi. 
Alışan Lojistik Likit Nakliye Departmanı bünyesinde görev yapan sürücü Samet Deveci, aynı zamanda Shell operasyonlarında 2 yıldır ülke çapında ödül alıyor. Deveci, geçtiğimiz yıl içerisinde çalıştığı operasyonda güvenliği artırıcı önerileriyle ve kaza önleyici inisiyatif alarak gösterdiği yüksek bilinçle dikkat çekerek bu ödüle layık görüldü. Kurulduğu günden itibaren sürekli büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen Alışan Lojistik, uluslararası taşımacılıkla başlayan yolculuğunda, bünyesine farklı alanlarda çözümler üretebilen şirketleri ve hizmetleri de katarak bu hedefini gerçekleştirmeye devam ediyor. 

ghjjh

Yukarı