Ana içeriğe atla

bridgestone

EKSA TRANSPORT, TAM KAPSAMLI ULUSLARARASI LOJİSTİK FİRMASI

10.05.2019 - 11:02

EKSA TRANSPORT YÖNETİM KURULU BAŞKANI EKREM KARAOĞLU: “24 YILDIR LOJİSTİK VE ULUSLARARASI TAŞIMACILIK HİZMETİNİ KALİTELİ VE GÜVENLİ ŞEKİLDE SUNUYORUZ. UZMANLIĞIMIZ AĞIR VE GABARİ DIŞI YÜK TAŞIMACILIĞI. VİNÇ, DEPOLAMA VE MUHAFAZA ETME GİBİ ÖZEL HİZMETLERİ DE SAĞLIYORUZ.”

Eksa Transport Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Karaoğlu, sorularımızı cevapladı.

Öncelikle Eksa Transport’un kuruluşundan ve verdiği başlıca hizmetlerden bahsedebilir misiniz?
1995’ten beri uluslararası karayolu taşımacılığında ağır ve gabari dışı proje taşımacılığı yapıyoruz. Tam kapsamlı uluslararası bir lojistik firmasıyız. Kuruluşumuzdan bu yana karayolu taşımacılığının her alanında değerli deneyimler kazandık. 24 yıldır dünyadaki birçok firmaya lojistik ve uluslararası taşımacılık hizmetini kaliteli ve güvenli şekilde sunuyoruz. Uzmanlığımız ağır ve gabari dışı yük taşımacılığı üzerinedir. Taşıma, boşaltma ve depolama esnasındaki vinç, depolama ve muhafaza etme gibi özel hizmetleri de istek doğrultusunda sağlıyoruz.

Proje ve ağır yük taşımacılığıyla ilgili filonuz, tecrübelerinizle ilgili bilgi verebilir misiniz?
Bünyemizde bulunan değişik ölçülerde uzayan platform, low-bed, mega ve jumbo araçlarla Avrupa’nın tüm ülkelerinin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan ve İran’a da komple, ağır, gabari dışı ve proje taşıma hizmetleri veriyoruz.
Geniş, uzun ve yüksek her türlü ağır ve gabari dışı yükleri; özel taşıma izinleri ve öncü hizmetleriyle güvenilir şekilde teslim ediyoruz. 

KENDİSİNİ SÜREKLİ GELİŞTİREN BİR KADROMUZ VAR
 Ekibinizden bahsedebilir misiniz?

Bu tip özel taşımalarda deneyim ve bilgi çok önemlidir. Konusunda tecrübeli ve donanımlı çalışanlarımızla dünya standartlarına uygun entegre lojistik hizmetler verebilmek amacıyla kendisini ve şirketimizi sürekli geliştiren bir kadromuz var. Dinamik ve özenli bir ekip çalışmasıyla hızlı, kaliteli ve rekabetçi bir yol izliyoruz. Ağır ve gabari dışı yükler her açıdan büyük bir organizasyon gerektiriyor. Ağır yük taşımacılığında dikkate alınması gereken birçok nokta var. Kadromuz, bu noktaları en iyi şekilde tespit ederek çözüm odaklı operasyonlar sunuyor. En stratejik güzergâhı planlamak, ilgili izinler, yetkililerle iletişim gibi lojistik süreçteki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan profesyonel bir ekibimiz var. Müşterilerimize ağır yükler konusunda sorunsuz bir süreç yaşatıyoruz.

Belgeleriniz ve sektörle ilgili kuruluşlara üyeliklerinizle ilgili bilgi verebilir misiniz?
C2 ve K1 yetki belgeli olarak Uluslararası Nakliyeciler Derneği’ne (UND) üyeyiz. Ayrıca KALDER, KOSGEB ve Ağır Nakliyeciler Derneği gibi kurumlara da üyeliğimiz bulunmakta. UND’de aktif olarak faaliyet göstermekteyiz.

HİZMET KALİTEMİZİ MAKSİMUMA ÇIKARTIYORUZ
Proje ve ağır yük taşımacılığı sektöründe Eksa Transport’u farklı kılan özellikler nelerdir?

Ağır yükler, her açıdan büyük bir sorumluluk ve dikkat gerektiriyor. Koordineli ve özenli bir operasyon düzenlemek bu işin kilit noktası. Ekip çalışmasıyla departmanların bir bütün halinde eşzamanlı olarak çalışması, sağladığımız hizmetin kalitesini maksimum seviyeye çıkartıyor. Güven, düşük maliyet ve zaman kavramlarını tecrübesiyle geliştirerek hizmet veren bir kadromuz var. Müşteri memnuniyeti odaklı konsept hizmetler sunduğumuz ve güven veren bir firma olduğumuz için tercih ediliyoruz.

dfs

Yukarı