Ana içeriğe atla

bridgestone

FEVZİ GANDUR LOGISTICS’E ÖDÜL BU KEZ MÜŞTERİDEN

14.02.2019 - 17:15

LOJİSTİK SEKTÖRÜNDE 70 YILI AŞAN TECRÜBESİYLE FARKLI ALANLARDA ÖDÜLLER KAZANAN FEVZİ GANDUR LOGISTICS, BU KEZ DE HİZMET VERDİĞİ ÖNEMLİ MÜŞTERİLERİNDEN HMY TEKNOGON TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ.

Dünya genelindeki 15 fabrikasıyla perakende mağazalarına yönelik interaktif kiosk, mobilya, dekorasyon ve raf sistemleri gibi standart ve özelleştirilmiş mağaza çözümleri üreten HMY Teknogon, yan sanayi ve ürün tedarikçilerine yönelik bir ödül töreni düzenledi. Törende, lojistik hizmetlerin müşteri memnuniyetini sağlamak için kilit faktörlerden biri olduğuna vurgu yapılarak Fevzi Gandur Logistics’e lojistik konusunda verdiği kusursuz hizmetlerden dolayı ödül takdim edildi.
Ödülle ilgili değerlendirmelerde bulunan Fevzi Gandur Logistics Kontrat Lojistiği Genel Müdürü Efe Göktuna, “Hizmet kalitemizi artırmak adına yaptığımız yatırımların ve iş ortaklarımızla birlikte attığımız adımların karşılığını alıyoruz. Sadece sektörden değil, hizmet verdiğimiz müşterilerimiz de hizmetlerimizi ödüllendiriyor. Memnuniyeti esas alarak, yatırımlarımızı müşterilerimize dönük çözümlere ve insan kaynağına yapıyoruz.” şeklinde konuştu.
Fevzi Gandur Logistics olarak, 2018 yılını oldukça verimli bir şekilde ve büyüme ile tamamladıklarını açıklayan Göktuna, yeni yılda müşterilerin beklentilerini karşılayacak ayrıcalıklı hizmetler sunmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

FEVZİ GANDUR LOGISTICS ATLAS’TA ÖDÜLLERİ TOPLAMIŞTI
Fevzi Gandur Logistics, sektördeki firmaları teşvik edip onurlandıran ve 2018’de 9. kez düzenlenen Atlas Lojistik Ödülleri’nde de üç ödül birden almıştı. Sektörde 70 yılı geride bırakan Fevzi Gandur Logistics, Yurtiçi Taşıma İşleri Organizatörleri (R1) kategorisinde yılın en başarılı lojistik şirketi seçilmişti. Fevzi Gandur Logistics, bu ödülü üst üste 4. kez kazanma başarısı göstermişti. Ödülü, Fevzi Gandur Logistics adına Kontrat Lojistiği Genel Müdürü Efe Göktuna, Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği (UTİKAD) Başkanı Emre Eldener’den almıştı. 
Fevzi Gandur Logistics, 2018 Atlas Lojistik Ödülleri’nde bireysel olarak da ödüller kazanmıştı. Yılın Havayolu Lojistik Yöneticisi kategorisinde Fevzi Gandur Logistics Hava & Deniz Taşımacılığı Genel Müdürü Hasan Şafak’a, Yılın Karayolu Lojistik Yöneticisi kategorisinde de Fevzi Gandur Logistics Kontrat Lojistiği Genel Müdürü Efe Göktuna’ya ödül takdim edilmişti. 
Fevzi Gandur Logistics ayrıca, Great Place To Work Enstitüsü tarafından 250-500 çalışan kategorisinde Türkiye’nin En İyi İşvereni seçilmişti. 2017’de de aynı ödülü alan Fevzi Gandur Logistics, çalışan sirkülasyonunun en yoğun olduğu lojistik sektöründe bu ödülü alan tek firma.

 

dfs

Yukarı