Ana içeriğe atla

bridgestone

GALATA TAŞIMACILIK, YÜK TAŞIMACILIĞI VE LOJİSTİK HİZMETLERİ’NDE 9. OLDU

14.01.2022 - 15:06

 Türkiye’nin ilk 10 yük taşımacılığı ve lojistik hizmet şirketinden biri seçilen Galata Taşımacılık ve Ticaret A.Ş., taşımacılık alanındaki başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu.

 Türkiye ekonomisinin yükselen değeri hizmet sektörlerinin ödüllendirildiği 2020 yılı Hizmet İhracatı Şampiyonları değerlendirmesinde Galata Taşımacılık ve Ticaret A.Ş, Yük Taşımacılığı ve Lojistik Hizmetleri kategorisinde 9. oldu. Uluslararası taşımacılıkta 25 yıllık tecrübesi ve yıllık 100 binin üzerinde yükleme ile kara, hava, deniz ve intermodal taşımacılıkta önde gelen bir oyuncu olan Galata Taşımacılık, müşterilerinin doğru tespit edilmiş gereksinimlerine, sürdürülebilir, ekonomik, güvenilir ve hızlı çözümler üretmeyi amaçlayarak lojistik alanındaki çalışmalarını sürdürüyor.

Dünyanın dört bir yanında bulunan geniş acenta ağı

 İtalya’nın en köklü uluslararası taşımacılık ve lojistik şirketlerinden Albini & Pitigliani Spa’nın (Alpi Group) yüzde 50 iştirakiyle 1997 yılında kurulan Galata Taşımacılık “Biz Her Zaman Bir Yol Buluruz” sloganıyla, Türkiye’nin 5 ayrı şehrindeki şubeleri, dünyanın dört bir yanında yer alan geniş acente ağı ile devamlı gelişmeyi yaşam tarzı olarak benimsiyor, sektörde kalite ve teknoloji açısından lider bir konumda yer almayı hedefliyor. 200’ün üzerinde çalışanı bulunan firma, İstanbul Genel Müdürlüğü dışında; Çatalca&Bursa lojistik merkezleri, İstanbul Havalimanı ofisi, Bursa, İzmir şubeleri, Ankara, Mersin ve Antalya temsilcilikleri ile uluslararası karayolu, havayolu, denizyolu ve intermodal taşımacılık alanında katma değerli lojistik hizmetleri üretiyor.

 

dfs

Yukarı