Ana içeriğe atla

apti

MARS LOGISTICS’TEN STRATEJİK ROTA

15.03.2019 - 10:22

Türkiye’nin lider lojistik firması Mars Logistics. müşterilerinin operasyonel süreçlerine katma değer sağlayacak hizmetler sunmaya devam ediyor. 
Türkiye dış ticaretinde stratejik öneme sahip Kazakistan-Çin hattında karayolu taşımacılık hizmeti vermeye başlayan Mars, müşterilerine alternatif çözümler sunmaya devam ediyor.

Geniş müşteri portföyü ve 2 bin 650 ünitelik özmal araç filosuyla karayolu taşımacılığında etkin çözümler sunan Mars Logistics, ticaret potansiyelinin yüksek olduğu Kazakistan-Çin hattında müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine yanıt verebilmek amacıyla bu güzergâhta karayolu taşımacılık hizmeti vermeye başladı.
Bu hizmetle Mars Logistics, Kazakistan’a 7-10 gün arası transit sürelerde karayolu taşımacılığı gerçekleştirirken; yoğun ithalat ilişkilerimizin olduğu Çin’in her bölgesinden Türkiye’ye gelen yüklerde ise Kazakistan aktarmalı olarak 12-18 gün arasındaki transit sürelerde lojistik desteği sağlayacak.
Havayolu taşımacılığına göre düşük maliyet, deniz yolu taşımacılığına göre ise hız avantajı sunan Mars Logistics’in bu yeni hizmeti, başta tekstil olmak üzere dayanıklı tüketim malları, otomotiv ve diğer sektörlerin sıklıkla tercih edeceği bir rota olacak.

‘MÜŞTERİLERİMİZE BU YENİ ROTAYLA DESTEK OLUYORUZ’
Çin pazarının tüm dünya ticareti için lokomotif pazar olduğunu belirten Mars Logistics Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Gökşin Günhan, “Ülkemizin ticari ilişkileri, bizlerin rotalarında belirleyici unsur oluyor. Kazakistan-Çin hattında karayolunda düzenlediğimiz karşılıklı seferlerle müşterilerimize kısa transit sürelerde hizmet veriyoruz. Hedefimiz, bu bölgede artan iş hacmine müşterilerimize sunduğumuz bu yeni rotayla destek olmak.” dedi.
Bu yeni rotayla birlikte müşterilerine tüm lojistik hizmetlerini en hızlı ve güvenilir şekilde sunan Mars Logistics, güçlü filosu ve acente ağı sayesinde Kazakistan-Çin hattında müşterilerine tüm entegre lojistik çözümleriyle rekabet avantajı da sunuyor. 

ghjjh

Yukarı