Ana içeriğe atla

bridgestone

SEYİR MOBİL’DEN TAKOGRAF VERİLERİNİ OTOMATİK OLARAK İNDİREN ÇÖZÜM

12.06.2019 - 14:05

SEYİR MOBİL YÖNETİM KURULU BAŞKANI YAKUP KÜÇÜK: “DİJİTAL TAKOGRAF VERİLERİ, BÜNYEMİZDE HEM YAKINDAN HEM DE UZAKTAN OLARAK İNDİRİLEBİLİR.”

Seyir Mobil, uluslararası nakliyecilerin ve yöneticilerin son zamanlardaki en büyük sorunlarından biri haline gelen dijital takograftan veri indirme problemini son cihazı SYR FM10 ile kesin olarak çözdü. Seyir Mobil Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Küçük, “Piyasanın en yeni ve en güvenilir ürünü olan SYR FM10, tek cihaz ve tek sim kartı ile sektörün tüm sorunlarına çözüm niteliğinde.” diyor.
Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Yapan Taşıtlarda Çalışan Personelin Çalışmalarına İlişkin Avrupa Anlaşması (AETR) ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın yayımlamış olduğu Karayolu Taşıma Yönetmeliği’ne göre, her 25 günde sürücü bilgilerinin, her 90 günde de araç bilgilerinin indirilerek bakanlık otoritelerine sunulması gerekiyor. Seyir Mobil müşterilerinin artık bunu düşünmesine hiç gerek yok. Çünkü hangi ülkede olursanız olun, sistem sizin için takograf verilerini otomatik olarak indiriyor. 

MÜŞTERİLERİMİZİ FAZLA MALİYETTEN KURTARIYORUZ
Seyir Mobil, araç takip ve filo yönetim sistemleri alanında kurulmuş bir teknoloji firmasıdır. Kurucusu nakliyeci olduğu için tüm altyapı ve geliştirme aşamalarında nakliyeci öngörüsüyle hareket ediliyor. Bu durum ise muhtemel açıkların çok daha önce fark edilip çıkabilecek sorunlara anında çözümler getirmelerini sağlıyor. Seyir Mobil Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Küçük, “Filo Yönetim Sistemi; araçların yakıt, bakım, trafik cezaları ve diğer tüm masraflarının takibini yapıp muayene, sigorta, kasko gibi belirli sürelerde yenilenmesi gereken periyodik işlemleri de kullanıcıya hatırlatan bir sistemdir. Müşterilerimiz, sistem sayesinde periyodik işlemlerde gecikme sonrası çıkan fazla maliyetten kurtuluyor.” diyor. 

TÜM SORUNLARA ÇÖZÜM ÜRETECEK ALT YAPIMIZ VAR
Kendilerini öne çıkaran en büyük farklılığın lojistik ve nakliye sektöründen gelmeleri olduğunu belirten Yakup Küçük, “Bir firmayla iletişime geçtiğimizde hemen sorunlarına çözüm üretebilecek altyapıya sahibiz. Deposu sabotaja mı uğramış, aracı yüzde kaç yakıt yakmış tarzındaki tüm sorularını yanıtlayabilirim. Diğer araç takip firmalarına nazaran lojistik ve nakliye sektöründeki tecrübemizin avantajlarını müşterilerimizin anlık sorunlarına minimal çözümlerimizle göstermekteyiz.” diye konuşuyor.
Uluslararası taşımacılıkta son yıllarında sıklıkla yaşanan en büyük sorunun dijital takograftan veri indirmek olduğunu ifade eden Küçük, “Verilerin indirilmesi, saklanması gerekiyor. Ürünlerimiz ve çözümlerimiz sayesinde dijital takograf verilerini kayıpsız, zahmetsiz ve usule uygun bir şekilde indiriyoruz.” açıklamasını yapıyor.

ÇÖZÜMLERİN HEPSİ TEK CİHAZDA
Seyir Mobil’in, özellikle dijital verilerin otomatik indirilmesi konusunda pazardaki en yenilikçi firma olduğunun altını çizen Küçük, bu verileri uzaktan otomatik indiren ve sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri içinde bulunduran SYR FM10 adlı cihazının üstüne düşerek: “Cihazımız, standart araç takip cihazlarının yaptığı işleri yapmasının yanı sıra daha demin bahsettiğim uzaktan dijital takograf verisi indirme çözümünün de başkahramanıdır. Ayrıca Continental Lastik Basınç ve Sıcaklık İzleme Sistemi (CPC) ve Mobileye Gelişmiş Sürüş Destek Sistemleri (ADAS) ile entegre olabilmektedir. Sıcaklık Sensörü, Kapı Sensörü, Bluetooth Dorse Eşleşme gibi opsiyonel donanımlarımızla da uyumlu olarak çalışmaktadır.” dedi. 

dfs

Yukarı