Ana içeriğe atla

ayos

Teknolojik gelişim ile sektörde istihdam oranı arttı

09.11.2017 - 10:08

Eksa Transport Firma Sahibi Ekrem Karaoğlu, dinamik bir yapıyla teknolojik gelişmeleri eşzamanlı olarak takip ederek uygulamaya çalışan ender firmalardan biri olduklarını ifade etti.

Eksa Transport Firma Sahibi Ekrem Karaoğlu, teknolojik gelişimin en iyi uygulandığı ve geliştirildiği sektörlerden birinin lojistik olduğunu söyleyerek, “Sistemsel, verisel ve takipsel teknolojik gelişimlerin dışında artan dijital müşteri sayısı, global ulaşılabilirliği sağlayan ağlar, akıllı çözümler sunan tüm teknolojik gelişmelerden faydalanarak ilerleyen bir sektör haline geldik. Bu da sektörün genişlemesine ve gelişmesine olanak sağlamaktadır. Teknolojik gelişmelerle yeni olan her alan ve olanak sektörde istihdam oranını da yükseltmiştir” dedi.

“TEKNOLOJİK GELİŞMELERİ TAKİP EDİYORUZ”
Eksa Transport olarak, dinamik bir yapıyla teknolojik gelişmeleri eşzamanlı olarak takip ederek uygulamaya çalışan ender firmalardan biri olduklarını kaydeden Karaoğlu, “Firmamız şirket içi yapısında sistemsel, verisel ve iletişimsel her türlü teknolojiyi kullanmaktadır, bunun dışında araçlarımız 7/24 uydu takip sistemi ile izlenmektedir. Bunlar gibi birçok yeniliği takip etmeye ve zamanında uygulamaya çalışıyoruz. Amacımız hizmet kalitesini yüksek tutarak müşteri memnuniyetini maksimum seviyelerde sağlamaktır” diye konuştu.

ÇEVRE DOSTU MOTOR VE YAKIT KULLANIMI
Karaoğlu, şirket içi yapılarında kullanılan malzemelerin geri dönüşüme uygun olmasına önem gösterdiklerini ifade ederek, “Çevre dostu geri dönüşümlerin dışında çevreye daha az zarar veren ulaşım rotalarını kullanmaya çalışıyoruz. Çevre dostu motor ve yakıt kullanımını da ihmal etmiyoruz. Araç, yakıt, malzeme, paketleme kısaca ihtiyacımız olan herşey için çevre dostu ürünler tercih etmeye çalışıyoruz. Yaşayacak tek dünyamız olduğunu unutmamalı ve git gide daha çok tüketmeye alıştığımız global dünya düzeninde bizden sonra gelecek olan nesillere temiz bir dünya bırakabilmek için sürdürülebilirliği ve yeşili korumalıyız” şeklinde konuştu.

SEKTÖR ULUSLARARASI PLATFORMDA BİR ARAYA GELİYOR
Logitrans Transport Lojistik Fuarı hakkında konuşan Karaoğlu, “Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise en büyük üçüncü lojistik fuarı olarak Logitrans Transport Lojistik Fuarı, dünya lojistik ve taşımacılık sektörlerini uluslararası platformda bir araya getiren büyük bir yapıdır. Fuarlarda verilen panel ve söyleşilerin sektöre olan olumlu etkilerinden dolayı bilgi ve tecrübe olarak bize de elbette katkı sağlayacaktır” diyerek sözlerine son verdi. 

dfg

Yukarı