Ana içeriğe atla

ayos

Değişim büyük bir sancı, ama değişmek için bir şeyler yapmalıyız…

20.07.2017 - 16:48

En güncel haberleri, röportajları, özel haberleri, araştırmaları sizlere sunarak sektörün bilgi kaynağı olmaya devam eden Hizmetix Dergisi, yine zengin bir içerikle karşınızda! 
Bu ay da iş dünyasının önde gelen holdinglerinin CEO’ları ve yöneticilerinden Türk ekonomisine dair görüşler aldık. CEO’lar ekonomiye dair düşüncelerini belirtirken aynı zamanda yatırımları hakkında da bilgiler verdi. 

FİNANSAL TEKNOLOJİLERİN KOBİ’LERİN FİNANSMAN ERİŞİMİNE ETKİSİ
Bildiğiniz üzere finansal teknolojilerde yaşanan gelişmeler, KOBİ’lerin finansmana erişimini de oldukça kolaylaştırdı. Haliyle finansal teknolojileri iş hayatında gerektiği gibi kullanan KOBİ’ler, birçok avantaja da sahip olabiliyor. Peki, finansal teknolojilerdeki son gelişmeler ya da finansal teknolojilerin KOBİ’lere sağlamış olduğu fırsat ve kolaylıklar neler? Hepsi ve daha fazlasının cevabını Türkiye’nin en önemli bankalarından aldık. 

DİJİTAL İŞ MODELLERİ REKABETİ NASIL ETKİLİYOR?
İş dünyasında dijitalleşme rüzgarı tüm şiddeti ile esmeye devam ediyor. Bu rüzgar iş dünyasında rekabetin doğasını değiştirirken ve yeni fırsatları doğururken, pek çok tehdidi de beraberinde getiriyor. Dijital dönüşüme ayak uyduramayan firmalar adeta bu şiddetli rüzgara kapılarak yok olabiliyor. Değişim büyük bir sancı ama değişmek ve bu sisteme ayak uydurmak şart? Bu ayki sayımızda değişim için firmaların neler yapması gerektiğini, aynı zamanda tüketicinin bu sürece nasıl dahil edileceğini sektörün önden gelen isimleriyle masaya yatırdık. 
Dergimizin içeriği hakkında detaylı bilgiler ise şu şekilde;
• Türkiye’nin en değerli markaları hangileri?
• Türkiye’nin finans karnesi nasıl?
• Franchising’de müşteri hizmetleri denetiminden nasıl yararlanılır?
• Global şirketlerin hedef pazarında ne var?
• İhracatçılar ne talep ediyor?

dfg

Yukarı