Ana içeriğe atla

ayos

Marmaray seferleri 1 saat boyunca yapılamadı

22.03.2017 - 10:40

Marmaray seferlerinin teknik bir arıza nedeniyle 1 saat süreyle yapılamadığı arıza giderildikten sonra seferlerin yeniden başladığı duyuruldu.

Marmaray'da teknik bir arıza nedeniyle seferlerin durduğu açıklandı. Yüksek gerilim hatlarında meydana gelen arıza nedeniyle seferlerin yapılamadığı öğrenildi. Arıza nedeniyle Yenikapı Marmaray istasyonu önünde vatandaşların beklediği görüldü. Annesinin ameliyatı için Anadolu Yakasına geçmek istediğini belirten vatandaş,'' Bekliyoruz şuan için. Karşıya geçemedik. Yaklaşık 15 dakikadır buradayız. Saat 08.00'de açılacak diyorlar. Teknik bir arızadan dolayı seferlerin yapılamadığını söylüyorlar. Annem sabah ameliyat olacaktı. Ona yetişemeyecek olmam üzüyor'' ifadelerini kullandı.

Seferlerin yapılamadığını ifade eden bir başka vatandaş ise,'' İlk defa böyle bir şeyle karşılaştım. Bu tarz problemler nadir yaşanıyordu. Bir arıza var ki seferler yapılamıyor. Arıza olduğunu ve beklememiz gerektiğini söylediler. Bekliyoruz şuan için'' şeklinde konuştu.

Marmaray istasyonları yolcu girişlerine kapatılırken arızanın giderilmesi için çalışmaların sürdüğü öğrenildi.

MARMARAY SEFERLERİ 1 SAAT YAPILAMADI

Marmaray seferleri arıza nedeniyle yaklaşık 1 saat yapılamadı. Marmaray seferleri saat 07.15 sıralarında durdu. Yüksek gerilim hatlarında meydana gelen arıza nedeniyle seferlerin yapılamadığı öğrenildi. Marmaray sitesinden yapılan açıklamada da "seferlerimiz teknik bir arazı nedeniyle yapılamamaktadır" denildi.

Marmaray'ı kullanmak için istasyonlara gelenler beklemek zorunda kaldı. Arızanın giderilmesiyle seferler yaklaşık 1 saat sonra yapılmaya başlandı.

dfg

Yukarı