Ana içeriğe atla

ayos

Estepe’den yeni web ve mobil çözümleri

11.04.2017 - 17:27

Estepe Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü E. Sebahat Tepe, yeni web ve mobil çözümleri geliştirdiklerini belirterek, “2016’yı yeni çözümlerle yoğun ve verimli geçirdik” diye konuştu.

Estepe Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü E. Sebahat Tepe, 2016’yı yeni çözümlerle çok yoğun ve verimli geçirdiklerini söyleyerek, “Büyüyen şirketimizin ve ekibimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek, bizi temsil edebilecek daha merkezi bir noktaya ofisimizi taşıdık. Yeni ofisimizde müşterilerimize düzenli eğitimler veriyoruz, kullanıcı yetkinliklerini artırıp farklı firmalardan aynı işi yapan ekipleri bir araya getirerek iş süreçlerinde bilgi akışı sağlayıp sinerji oluşturuyoruz. Diğer yandan, müşterilerimizin fikirleri, önerileri, ihtiyaçlarına istinaden yeni ürün ve çözümler ürettik. Özmal/Ticari Filo Yönetim Sistemi projesini hayata geçirdik. Ayrıca Filo Kiralama Sistemi’ne entegre yeni ürünler geliştirdik” dedi.
Yeni projeleri olan Estepe FYS Web’in kiralama firması olmadığı halde kendi özmal binek ve ticari araçlarını yöneten firmalar için webde çalışan filo yönetim sistemi olduğu bilgisini veren Tepe, “Burada ilk müşterimiz Sütaş, artık tüm ticari, binek araç, iş makinası ve ekipmanlarının yakıt, zimmet, trafik ceza, servis, lastik, poliçe gibi operasyonel ve finansal işlemlerini, şirket ve bölge bazlı olarak ülke çapında 40 ayrı lokasyonda Estepe FYS Web ile takip ediyor” diye konuştu. 

ESTEPE FKS MOBİL
Tepe, sözlerine şöyle devam etti: “Estepe FKS Mobil ile kiralama firmaları müşterilerine mobil cihazlardan ek hizmetler sunuyorlar. Bu uygulama Filo Kiralama Sistemi’ne entegre çalışıyor, kiralık araç sürücüleri mobilden servis bakım/onarım talebi açma, lastik talebi oluşturma, km bildirimi, mobil kaza kaydı, yol yardım talebi ya da herhangi bir sebeple filo ekibi ile temasa geçebiliyorlar. 
Estepe FKS Web Müşteri Portalı’nda müşterilerimiz Estepe Filo Kiralama Sistemi’ne entegre çalışan web sayfası ile müşterilerine kısıtlı bir web erişimi açıyorlar. Bu uygulama ile kiralama müşterileri kullandıkları araçların bilgilerini, kira faturalarını, resimli trafik ceza kayıtlarını ve araçlara ait operasyon kayıtlarını kısıtlı erişim ile görebiliyorlar.  
Estepe FKS Web SSH ile müşterilerimiz tedarikçilerine, servis proforma faturalarını webden girebileceği kısıtlı bir web erişimi açıyorlar. Filonun servis proforma faturaları, telefon-mail trafiği yerine servis danışmanları tarafından giriliyor, filo ekibinin ekranında anında görünüyor ve sistem üzerinden onay veriliyor. Araç ve parça resimleri webden yüklenebildiği gibi, taranmış faturada yüklenebiliyor. 
Bu uygulama ile müşterilerimiz SSH ekibinin iş yükünü azaltıp, tedarikçileri ile daha etkin ve entegre çalışabiliyorlar.”

dfg

Yukarı