Ana içeriğe atla

bridgestone

FARKLI TAŞIMA İHTİYAÇLARINA EN UYGUN ÇÖZÜMLER

12.11.2019 - 14:00

Müşterilerine gerek satış gerekse satış sonrası en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunduklarını belirten Gülsoy Otomotiv Genel Müdürü Serkan Açar, “Kaliteli hizmetleri en uygun maddi koşullarla sunuyoruz.” diye konuştu.

Gülsoy Otomotiv kuruluşu hakkında kısaca bilgi verir misiniz?
Gülsoy Otomotiv A.Ş. 1976 yılında Kayseri'de başladığı otomotiv hayatının tecrübelerini 2003 yılında İstanbul’a taşıdı. Bakırköy ve Florya lokasyonları ile başladığı Mercedes-Benz kariyerindeki başarılarının ardından 2010 yılında İstanbul Anadolu Yakası'nda da kaliteli ve güvenilir hizmeti Mercedes Benz kullanıcıları ile buluşturdu. Bünyemizde bulunan Florya lokasyonumuzda otomobil ve hafif ticari araç satış ve satış sonrası hizmetler verilirken Anadolu Kurtköy lokasyonunda ise otomobil, hafif ticari ve ağır ticari araçlar olmak üzere tüm Mercedes Benz marka ürün gruplarına satış ve servis olarak hizmet vermektedir.

Uzun yol taşımacılığında Mercedes-Benz’in diğerlerinden farkı nedir? Özelliklerinden bahsedebilir misiniz?
Farklı kabin, beşinci teker yükseklikleri ve aks konfigürasyonları ile Actros çekiciler her türlü yola ve yüke uygun olarak dizayn edilmiştir. Öngörülü sürüş sitemi (PPC), daha ekonomik bir şekilde faaliyet göstermenizi sağlar. Çünkü sistem, gidilecek güzergahın topoğrafik yapısını her zaman önceden bilir. Sonuç olarak Türkiye’ de ve Avrupa’ da PPC kapsamına giren otoyol ve anayollarda yüzde 5’e varan yakıt tasarrufu sağlanır.

Müşterileriniz neden sizi tercih etmelidir? Özel kampanyalarınızdan bahsetmek ister misiniz?
Gülsoy Otomotiv olarak bizim önceliklerimizin ilk sırasında yer alan konular müşterilerimize gerek satış gerekse satış sonrasında en doğru, en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunabilmektir. Ne mutlu bize ki; kurulduğumuz günden bu yana bahsettiğim bu hususlardaki başarımızın her yıl üzerine koyarak arttığını değerli müşterilerimizden bizzat duyuyor ve bununla çok mutlu oluyoruz. Tüm bu kaliteli hizmetleri aynı zamanda en uygun maddi koşullarla da sunabilmek adına ve tabii günün koşulları gözetilerek gerek bayisi olduğumuz Mercedes-Benz Türk A.Ş.'nin verdiği katkılarla, gerekse Gülsoy Otomotiv olarak kendi içimizde sağladığımız imkanlarla müşterilerimize sunmak için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Ayrıca müşterilerimizin ürünlerimize rahat ulaşabilmeleri noktasında kredi finansmanı bu işin en önemli ayağını oluşturuyor. Örneğin hükümetin almış olduğu “yerli üretimi destekleme” kararı sonrası ülkemizde üretilen ticari araçlar için kamu bankaları tarafından sağlanan her bir adet araç için 500 bin TL tutarındaki krediyi 0,49 oranındaki kredi ile 60 aya varan vadelerle ödemek mümkün. Mercedes-Benz bayisi olarak içinde bulunduğumuz dönemde son derece cazip olan bu imkanı bizlerde 31.12.2019 tarihine kadar müşterilerimize sunabiliyoruz.

Actros çekici hakkında neler söyleyebilirsiniz? Avantajları nelerdir?
Actros çekici araçlarımız yalnız yol performansı ile değil, aynı zamanda ticari performansıyla da kendi sınıfında zirvede yer almaktadır. Yakıt tasarrufu sağlayan yenilikçi teknolojileri ile karlı bir operasyon yürütürken yeni kabini ile sürüş konforu ve güvenliğini en üst düzeye çıkartır. Yenilenen Euro 6 motoru ile her zaman maksimum verim sağlar. Farklı kabin ve beygir gücü seçenekleri ile  farklı taşıma ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunar.
 

dfs

Yukarı