Ana içeriğe atla

bridgestone

MERCEDES-BENZ TÜRK’TEN, BARSAN GLOBAL LOJİSTİK’E 320 ADET ACTROS 1848 LSNRL

14.01.2022 - 15:13

 Mercedes-Benz Türk, Barsan Global Lojistik’e gerçekleştirdiği filo teslimatlarına 320 adet Actros 1848 LSnrL teslimatı ile bir yenisini daha ekledi.

 Aksaray Kamyon Fabrikası’nda üretilen 320 adet Actros 1848 LSnrL aracının tamamını “tam paket servis sözleşmeli” olarak satın alan Barsan Global Lojistik, yeni araçlarını uluslararası nakliye alanında kullanacak. Uluslararası nakliye ve gümrükleme alanında faaliyet gösteren Türkiye’nin seçkin fi rmalarından Barsan Global Lojistik, bugün 44 ülkede yer alan 80 lojistik merkeziyle ABD’den Çin’e, Avrupa’dan Asya’ya kadar çok geniş bir coğrafyada entegre lojistik hizmeti veren bir şirket konumunda. Mercedes-Benz Türk ile Barsan Global Lojistik arasında 2010 yılında 200 kamyonun teslim edilmesi ile başlayan ve 11 yıldır süren iş birliği, 2021 yılındaki 320 adetlik teslimatla devam ediyor. Gerçekleştirilen 320 adet Actros 1848 LSnrL satışı ile birlikte, Barsan Global Lojistik’in 2010 yılından bu yana MercedesBenz Türk’ten satın aldığı toplam araç sayısı 1.800 adedi aştı.

 Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, düzenlenen törende yaptığı konuşmada, “Uzun yıllardır devam eden kıymetli iş ortaklığımıza yakışır kalite ve donanımlara sahip araçlarımızın Barsan Global Lojistik’in fi losunda bulunması bizleri son derece gururlandırıyor. Yıllardır süren ve karşılıklı güven üzerine kurulu bu iş birliğimizi bugünkü teslimat ile 1.800 adedin üzerine çıkarmış bulunuyoruz. Yatırımlarımızın hız kesmeden devam ettiği Aksaray Kamyon Fabrikası'nda üretilen araçlarımızın Barsan Global Lojistik şirketine ve Türkiye lojistik sektörüne hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 Barsan Global Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Çaptuğ ise, “Dinamik ve hızla büyüyen yapımızı yenilikçi ve teknolojiyi iyi kullanan 91 OTOMOTİV Ekonomi ve İş Dünyası Dergisi www.hizmetix.com.tr << yatırımcı kimliğimize borçluyuz. Beklentilerimizin tam olarak anlaşılabiliyor olması, araçların kalitesi, düşük yakıt performansı, fi nansman şartları ve toplam sahip olma fırsatları, ulusal ve uluslararası yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine yaklaşımı nedeniyle Mercedes-Benz Türk ile uzun yıllardır devam eden iş birliğimizin gelecekte de süreceğine inanıyorum. Bugün bizi bir araya getiren 320 adetlik fi lo alımının; Türk ekonomisine, Türk lojistik sektörüne ve şirketlerimize hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

 Ayrıca Mercedes-Benz Türk, değişen müşteri talepleri doğrultusunda sunduğu hizmet ve çözümleri sürekli yenileyerek kamyon ve otobüs müşterilerine özel Müşteri iletişim Merkezi numarasını devreye aldı. Mercedes-Benz Türk Müşteri İletişim Merkezi, kamyon ve otobüs müşterilerine “Yol Yardım” ve “Ürün ve Hizmetler” konusunda destek sağlıyor. “Yol Yardımı” almak isteyen müşteriler 7 gün 24 saat bu hizmetten yararlanabilirken; “Ürün ve Hizmetler” hakkında bilgi almak isteyen müşteriler ise, Pazartesi – Cumartesi günleri 09:00 - 18:30 saatleri arasında bu hizmetten yararlanabiliyorlar. Mercedes-Benz Türk, yeni Müşteri İletişim Merkezi numarası ile birlikte müşterilerine özel, daha hızlı ve esnek bir hizmet sunmayı hedefliyor.

 

dfs

Yukarı