Ana içeriğe atla

ayos

Toyota Plaza Sonkar’dan servis kampanyası

12.06.2017 - 10:43

Toyota Plaza Sonkar’ın düzenlediği servis kampanyasında, 2013 ve öncesi modellerde avantajlı paketlerde yüzde 20 parça indirimi, avantajlı paketler ve bakımda yüzde 30 işçilik indirimi sağlanıyor. Tüm modellerde 1 litre orijinal Toyota motor yağı, lastik alımlarında 100 TL değerinde bakım kuponu hediye ediliyor.

2 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında Toyota Plaza Sonkar’da düzenlenen Yaz Servis Günleri’ndeki kampanya avantajlarından Toyota Forever Kart sahibi müşteriler yararlanabiliyor.
2013 ve öncesi modellere özel avantajlar; güvenlik paketinde yüzde 20 parça ve yüzde 30 işçilik indirimi olarak Toyota Plaza Sonkar müşterilerine sağlanıyor. Güvenlik paketi; ön ve arka fren diskleri, ön ve arka fren balataları, ampuller, silecek lastik ve süpürgeleri ve ilgili işçilikleri içeriyor. 
Filtre paketinde yüzde 20 parça ve yüzde 30 işçilik indirimi, filtre paketi; kabin hava filtresi, motor hava filtreleri, yakıt filtreleri, yağ filtresi ve ilgili işçilikleri kapsıyor. Ayrıca periyodik bakımlarda yüzde 30 işçilik indirimi Toyota sahiplerine kampanya kapsamında veriliyor. 
Araç modeli ve model yılı kısıtlaması olmaksızın tüm Toyotalara;
TGMO (Toyota Orijinal Motor Yağı), Araç modeli ve model yılı kısıtlaması olmaksızın periyodik bakımlarda ya da yağ değişimlerinde 1 lt. Toyota orijinal motor yağı ücretsiz veriliyor. Ayrıca kampanya süresince 4 adet Bridgestone, Lassa veya Michelin lastik alan müşterilere bir sonraki bakımlarında kullanmaları için 100 TL indirim kuponu veriliyor. 

TOYOTA SAHİBİ OLMANIN AVANTAJLARI 
Toyota sahipleri çok şanslı. Çünkü, Toyota Forever Kart sayesinde Toyota Plaza Sonkar’da yaptıkları servis harcamalarında Toyota Puan kazanıyorlar. Üstelik Toyota Puan kullandıkça artıyor, daha fazla indirim ve avantaj kazandırıyor. Araç yaşı ve modeli fark etmeksizin herhangi bir Toyota marka araca sahipseniz, hemen Toyota Forever Kart’ın sunduğu avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik daha önce Toyota Plaza Sonkar’dan yapmış olduğunuz servis harcamalarınızla kazanmış olduğunuz Toyota Puanlar da kartınıza yükleniyor. Size kalan tek şey, Toyota Plaza Sonkar’a gelip kartınızı almak ve kullanmaya başlamak. 
Toyota binek otomobiller 2 yıl/60.000 km, tüm Toyota hafif ticari araçları ise 2 yıl/100.000 km boyunca garanti altında bulunuyor. Ayrıca tüm modellerin mekanik aksamı 3 yıl/100.000 km, boyası 3 yıl ve karoserisi ise binek otomobillerde 12 yıl ticari araçlarda ise 6 yıl Toyota Onarım Güvence Sistemi kapsamında.

 

dfg

Yukarı