Ana içeriğe atla

ayos

YARDIM DEĞİL FAYDA ÖNERİYORUZ

10.05.2017 - 14:28

TRN AssIstance Genel Müdürü Serkan Turan, “TRN AssIstance, sektöründe çalışılacak en iyi şirketlerden birisi ve çeşitliliğinin güçlendirilmesi konusunda lider olma hedefiyle yol alıyor.  İhtiyaç olan her konuda yardım değil, fayda öneriyoruz” diyor. 

TRN Assistance olarak kurumsal değerleriniz hangi stratejilere dayanıyor?
TRN Assistance, müşterilerini TRN Assistance’ın asıl sahibi olarak görüyor ve paydaşları arasında ilk sıraya koyuyor. Asistance firma olmanın temelinin dayanışma olduğuna inanan TRN Assistance, stratejik ve mali risklerin paylaşılması yoluyla, ortak hedefler doğrultusunda müşterileri için sürdürülebilir girişimlerde bulunuyor. Aynı zamanda yenilikçi bir işveren ve yüklenici olan TRN Assistance, sektöründe çalışılacak en iyi şirketlerden biri ve çeşitliliğinin güçlendirilmesi konusunda lider olma hedefiyle yol alıyor.  İhtiyaç olan her konuda yardım değil, fayda öneriyoruz.  

Sağlık turizmine yönelik hizmetlerinizde hangi çözümler ağırlıkta? Sağlık turizminin gelişmesine yönelik ne gibi çalışmalar yapıyorsunuz? 
Sağlık turizmine yönelik olarak; öncelikli olarak ülkemizi ziyaret eden turistlerin  başlarına gelen sağlık sorunlarının çözümü konusunda her an onlarla ve ülkelerine gidene kadar tüm sorun ve ihtiyaçlarını  karşılıyoruz. Bunun yanısıra ülkemizde bir şekilde sağlık veya estetik ihtiyaçlarını karşılamak isteyen herkese bu konuda  ihtiyaçlarına yönelik alternatif paketler sunarak yardımcı olmaya çalışıyoruz. 

AVM’lerde Acil Tıbbi Müdahale Ünitesi hangi unsurlardan oluşuyor? Diğer kurumlar için de bu tür çalışmalarınız var mı? 
AVM’lerdeki Acil Tibbi Müdahale ünitelerini 2 kısım olarak ele alabiliriz. Birinci kısımda mevzuata uygun yeterli tıbbı araç ve gereç ve ikinci kısımda ise mesleki yeterliliği olan personel olarak ele alabiliriz. Bunun yanısıra residence, iş merkezi, fabrika, siteler ve organizasyonlar için de özel revir kurulumu yapıyoruz.  

dfg

Yukarı