Ana içeriğe atla

ayos

YARDIM DEĞİL FAYDA ÖNERİYORUZ

07.03.2017 - 15:31

TRN Assistance Genel Müdürü Serkan Turan, “İhtiyaç olan her konuda yardım değil, fayda öneriyoruz. Kurumlara fayda önerme ve müşteriye özel çözümler oluşturma ilkesine odaklanarak Türkiye’deki güçlü hizmet ağımız ve tecrübemizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir hizmetler geliştiriyoruz” dedi.

TRN Assistance olarak sunduğunuz sağlık çözümlerinde hangi kriterler ön plana çıkıyor? Hangi farklı uygulama ve stratejilerle hizmet sunuyorsunuz?
TRN Assistance olarak tecrübe, deneyim ve hizmetleri kendi içimizde üretiyor olmamızın bizi sektörde ön plana çıkardığını düşünüyoruz. İhtiyaç olan her konuda yardım değil, fayda öneriyoruz. Kurumlara fayda önerme ve müşteriye özel çözümler oluşturma ilkesine odaklanarak Türkiye’deki güçlü hizmet ağımız ve tecrübemizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir hizmetler geliştiriyoruz. 

Kuruluşlara verdiğiniz sertifikalı eğitimler hakkında bilgi alabilir miyiz? Eğitimler hangi programları içeriyor ve ne amaçlanıyor?
Kuruluşlara Sağlık Bakanlığı onaylı ilkyardım eğitimi, yangın eğitimleri ve katılım belgeli birçok ofis içi eğitim üretiyoruz. İlkyardım eğitimleri ile hem zorunlulukları yerine getirmiş oluyor hem de insan hayatını kurtarmanın hazzını katılımcılarımızla paylaşıyoruz. Ofiste, sahada çalışan katılımcılarımızın karşılaşabileceği zorluklara karşı hızlı ve doğru aksiyonlar alarak hem kendilerini hem de arkadaşlarını korumalarını amaçlıyoruz.

TRN Assistance olarak 2016 yılında hangi yatırımlara imza attınız? 2017 yılı takviminizde neler var?  
2016 yılında ülkemizin en büyük sağlık markalarından biri olan Medicalpark, Liv ve Medline çözüm ortaklığı ile bir çok güzel projelere imza attık. Bu çözüm ortaklığı  kapsamında yine dünyanın sayılı spor müsabakalarının oynandığı Ülker Rüştü Saraçoğlu Stadı ve Türk Telekom Arena Stadı’ndaki futbol organizasyonlarını büyük bir başarı ile tamamladık ve çalışmaya devam ediyoruz. 2017 yılında var olan projelerimizi aynı kalitede sürdürebilmeyi umuyor ve bu konuda eforumuzu daha da artırmayı düşünüyoruz. Bunun yanı sıra eğitim projelerimizi ve yurtdışı hasta transferi konusunda güzel ve etkili çalışmalar geliştirmeyi amaçlıyoruz. 

dfg

Yukarı