Ana içeriğe atla

ayos

Doğa dostu ürünlerle temizlik hizmeti

08.11.2017 - 14:32

Mamaco Genel Müdür Yardımcısı Çiğdem Saraç Zorlu: “Mamaco temizlik hizmetleri olarak personellerimize vermiş olduğumuz eğitim ve kullanmış olduğumuz kaliteli ürünler firmamızı sektöründe öncü ve tercih edilebilir hale getirmektedir.”

Mamaco hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz?  
2003 yılında Almanya‘da kurulan firmamız başlangıç aşamasında çeşitli sektörlerdeki firmalara temizlik hizmeti vererek faaliyetlerine başlamıştır. Zaman geçtikçe faaliyet alanlarına yeni hizmetleri de ekleyerek büyümüştür. Bugün; tesis yönetimi, bina hizmetleri, proje geliştirme, varlık yönetimi, insan kaynakları ve benzeri birçok alanda profesyonel hizmet anlayışı ile yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz. 
Mamaco’nun verdiği hizmetlerinden ve çalışma alanlarından bahsedebilir misiniz?
Alışveriş merkezleri, iş merkezleri, otel, inşaat, residance, okul, hastane vb. alanların sürekli veya inşaat sonrası temizliği,  iş sağlığı ve güvenliği hizmeti, ilaçlama,  insan kaynakları hizmeti, personel temini, bordrolama hizmetlerimiz arasındadır.

ULUSLARARASI ‘KNOW-HOW’ TECRÜBESİ
Hizmet vermeden önce nasıl organize oluyorsunuz?

Mamaco temizlik hizmetlerinin sektöründe başarılı olmasının en önemli sebepleri; uluslararası ‘know-how’ tecrübesi, teknolojiyi yakından takip etmesi, kullanmış olduğu kaliteli temizlik ekipman ve ürünleri, eğitimli çalışanlarıdır. Kalitemizi daha da yukarıya çekmek için titiz bir çalışmayla denetimlerimizi artırmaktayız. Merkez ofis çalışanlarımız sahadaki proje şef ve müdürlerimiz ile koordineli bir şekilde hareket ederler. İhtiyaçları yerinde tespit eder ve duruma uygun çözümler üretiriz. Çalışanlarımıza değer verir onları ailemizden biri olarak görürüz. Çalışanlarımızla birlikte el ele ve takım ruhuyla çalışıp ‘ben’ değil ‘biz’ yapıyoruz sözünü en ön planda tutarız.

İNSAN SAĞLIĞI İÇİN DOĞA DOSTU ÜRÜNLER
Müşterilerinize hizmet verirken öncelikleriniz neler oluyor? Müşteri memnuniyetini nasıl sağlıyorsunuz?

Hizmet kalitesi, hizmetin istenen amaca ulaşma derecesidir. Projelerde çalışan personellerimiz profesyonel bir anlayışla işlerini yaparlar. Bunun için çalışanlarımıza sürekli eğitimler veririz. Projelerimizde insan sağlığını korumak ve hijyeni düzenli sağlamak için dünya standartlarına uygun doğa dostu ürün ve kaliteli kimyasallar kullanıyoruz. Mamaco temizlik hizmetleri olarak personellerimize vermiş olduğumuz eğitim ve kullanmış olduğumuz kaliteli ürünler firmamızı sektöründe öncü ve tercih edilebilir hale getirmektedir. Tüm bunlar birleşince de müşteri memnuniyetini sağlamak kaçınılmaz olmaktadır.

dfg

Yukarı