Ana içeriğe atla

ayos

Kärcher’den Profesyonellere Yenilikçi Çözüm: Organik Deterjanlı Sakız Sökücü SGG 1

08.11.2017 - 14:41

Sakız lekesi, özellikle kamusal alanlarda temizlemesi en güç lekelerden biri. Alman temizlik devi Kärcher, bu sorundan yola çıkarak Sakız Sökücü SGG 1’i profesyonellerin beğenisine sunuyor. Sadece organik deterjanla çalışan çevre dostu sakız sökücü Kärcher SGG 1, özellikle kamuya açık alanlarda yere atılan, insan ve çevre sağlığı için zararlı olan sakızların temizliğinde etkili rol oynuyor.

SAKIZ LEKELERİ ARTIK DERT DEĞİL
Sadece 8,3 kilogram ağırlığında olan Kärcher SGG 1, üst düzey taşınabilirliği, kullanım kolaylığı, güvenliği ve uzun pil ömrüyle sakız lekelerini dert olmaktan çıkarıyor.  Alman temizlik devi Kärcher, özellikle kamusal alanlarda çıkarılması zor, inatçı bir leke olan sakız lekesine SGG 1 ile çözüm getiriyor. Sakız Sökücü SGG 1, sarf kitiyle birlikte verilen organik deterjanıyla sadece 3-5 saniye içerisinde sakızı buharlaştırıyor. SGG 1; tarihi meydanlar, park ve bahçeler, kaldırımlar, okul, hastane, üniversite kampüsleri ve AVM gibi birçok kamuya açık alanlarda yere atılan ve çevre temizliğini tehdit eden sakızların ortadan kaldırılmasında çevreci bir çözüm oluyor.

GÜVENLİ, EKONOMİK, TAŞINABİLİR ÇEVRE DOSTU ÇÖZÜM  
Kärcher SGG 1 Sakız Sökücü, çevre dostu özel deterjan içeren buharı sayesinde, sakızı buharlaştıran yenilikçi bir çözüm olanağı sağlıyor. İçeriği bütan ile propan karışımından oluşan güvenli kartuşları kullanarak yaklaşık 1 bar basınç üreten SGG 1, Kärcher’in onaylı sistemi sayesinde son derece güvenlidir. Lityum-iyon pili sayesinde ara vermeden 8 saatten fazla bir süre çalışabilen Kärcher SGG 1, sırt çantası tipindeki tasarımıyla da üst düzey taşınabilirlik ve kullanım kolaylığı sağlıyor. SGG 1, kablo ve suya ihtiyaç duymamasıyla da ön plana çıkıyor. 8,3 kilogram ağırlığıyla geleneksel sırt çantalı sistemlerin çoğundan daha hafif olan Kärcher SGG 1 Sakız Sökücü; 4 şişe deterjan, 2 düşük basınçlı gaz kartuşu ve 2 paslanmaz çelik fırça uç içeren sarf malzemesi kitiyle birlikte satılıyor. 

dfg

Yukarı