Ana içeriğe atla

ayos

QLEEN TEMİZLİK SİSTEMLERİ İLE BİNALAR DAHA UZUN ÖMÜRLÜ

07.03.2017 - 14:14

DCT Dış Cephe Temizlik Sistemleri Firma Sahibi Özkan Tütüncüoğulları, “Qleen Dış Cephe Temizlik Makineleri’nin Türkiye distribütörüyüz. Qleen Temizlik Sistemleri binaları yıkıyor ve saf su sistemi sayesinde lekesiz kurumasını sağlıyor. Yüzeyde zarar verebilecek atık kalmadığı için binaların ömrü de uzuyor” dedi.

DCT olarak temizlik sektörüne yönelik sunduğunuz ürün ve hizmetlerde hangi kriterler ön plana çıkıyor? Sektörde fark yaratan çözümlerinizden bahseder misiniz?
Qleen Dış Cephe Temizlik Makineleri Alman malı. Lehmann KG firmasının özel geliştirdiği fırça sistemleri ve deiyonize saf su makineleri ile temizlik yaparlar. DCT Dış Cephe Temizlik Sistemleri olarak Türkiye distribütörüyüz. Günümüzün mimarları her geçen gün daha teknolojik ve daha güzel yapıya sahip binalar tasarlıyorlar. Bu yapıların temizliği ve değerinin korunması, dış cephelerinin ulaşılması zor olmasıyla birlikte, ciddi sorunlar yaratabiliyor. Akıllıca tasarlanmış “Qleen” sistemi bu durumlara çözüm sunuyor. 

AVM’lerde temiz, bakımlı ve hijyenik bir ortam gerçekten önemli. Dış cephe temizlik makinaları ve dış cephe temizlik sistemleriniz, AVM sektörünün temizliğine ‘hijyen’ anlamında ne gibi kazanımlar sağlıyor? 
AVM’lerde en önemli şeylerden biri, işleyişini aksatmadan, gelen gideni engellemeden temizlik yapabilmektir. Ürünlerimiz sayesinde AVM’nin işleyişini engellemeden güvenli şekilde yerden temizlik yapılabiliyor. Ayrıca deiyonize saf su sisteminin antistatik etkisinden dolayı yeniden kirlenme süresi ciddi şekilde uzuyor. Çok ciddi bir yatırım olan binalarımızı niçin eksik temizleyelim? Bulaşıklarımızı hijyenik olması için yıkıyoruz, insanlar yıkanarak temizleniyor, silinerek değil. Hijyenik ve iyi temizlenmiş olmasını istediğimiz herşeyi yıkıyoruz. Binamızı niçin silerek temizleyelim ki? Qleen Temizlik Sistemleri binanızı yıkar, ve saf su sistemi sayesinde lekesiz kurumasını sağlar. Yüzeyde zarar verebilecek atık kalmadığı için binanın ömrü de uzar.

Temizlik ekipmanları sektöründe rekabet durumu ne düzeyde? Rekabete karşı ne gibi stratejiler geliştiriyorsunuz? 2017 yılına yönelik hedefleriniz nelerdir?
Rekabet iyidir, teknolojinin gelişimini sağlar. Biz bu konuda çok şanslıyız. Lehmann-Kg firması bu ürünleri ilk geliştiren firma ve Alman teknolojisi olduğundan diğer üreticilerin çok önünde. Dayanıklı uzun yıllar çalışabilen makineler üretiyor. 2017 yılı için hedeflerimiz, elde ettiğimiz güveni korumak ve müşterilerimize kaliteli ve iyi hizmet vermeyi sürdürmek.
 

dfg

Yukarı