Ana içeriğe atla

ayos

Temizlikte Kullanım Maliyetine Yönelik Çözümler

12.06.2017 - 12:47

Nilco Türkiye Satış Müdürü İnanç Pestil, “Üretici kimliğimiz ile müşterilerimize temizlik konusunda hızlı çözümler sunabiliyor, performansı yüksek yenilikçi ürünler ile çözüm odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Nilco Türkiye Satış Müdürü İnanç Pestil, hepimizin bildiği gibi modern dünyanın eskiye göre çok daha hızlı yaşandığını söyleyerek, “Kentleşme oranı arttıkça, zaman en önemli unsur olarak karşımıza çıkıyor. Bununla doğru orantılı olarak başta büyük şehirler olmak üzere ev dışı tüketim pazarı gün geçtikçe arttığı görüyoruz ve bu sektöre hizmet veren bir marka olarak tüketilen tüm ürünlerde artık kalitenin yanısıra pratik kullanım ve kullanım maliyetini ölçebilme öncelikli talep edilen özellikler haline geldi. Bir yandan daha fonksiyonel, bir yandan da çevreci ürün ve sistemler ile temizlik ve hijyen adına sürdürülebilir bir anlayış ile hizmet veriyoruz” dedi.

VERİMLİLİK ÖN PLANDA
Gelişen teknolojiler ile her yeni dönemde hem üretim süreçlerini iyileştirme hem de ekolojik ürün ve ambalaj revizyonları yaptıklarına değinen Pestil, “Fonksiyonellik, dayanıklılıkla ve performansla beraber her yeni süreçte verimliliği ön planda tutarak ürünlerden maksimum fayda sağlanmasını ve çevreye minimum etkiye sahip olmasını tasarlıyoruz. Bunun dışında farklı projeler, sponsorluklar ve işbirlikleri ile de sektörde bu farkındalığı arttırmayı amaçlıyoruz. Ek olarak eğitim konusunda bir atılım gerçekleştirerek Nilco Akademi’de tüm paydaşlarımıza çevre dostu ürünleri ve diğer tüm kimyasal ve makine parkurumuzu verimli ve doğru amaca yönelik kullanımı ile ilgili eğitimler vermeye devam ediyoruz bu sayede sektördeki bilincin arttırılmasına katkı sağlamış oluyoruz” diye konuştu.
Nilco’daki hizmetlerin; temizlik makineleri üretimi ve satışı, temizlik kimyasalları üretimi ve satışı ile teknik destekten oluştuğu bilgisini veren Pestil, “Üretici kimliğimiz ile müşterilerimize temizlik konusunda hızlı çözümler sunabiliyor, performansı yüksek yenilikçi ürünler ile çözüm odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz. Nilco, kendi Ar-Ge bünyesinde geliştirdiği ürünler ile daha az kimyasal kullanarak, daha az su ve enerji ile kullanıcıya avantajlar sağlıyor. Konsantre ürünler, ürünler ile birlikte kullanılan aparatlar sayesinde bilinçli tüketim ve maliyet hesaplamaları yapılıyor. Hem üretim hem de hizmet ayağında sürekli bir gelişim içindeyiz; fabrika kapasitenin artırılmasından, inovatif ürün çalışmalarına, yeni projeler ile ilerleyen zamanlarda işletmelere daha iyi ve daha verimli hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Buna ek olarak çok yakın bir zamanda garantili temizlik sistemi (GTS) sayesinde işletmelere garantili hijyen ve maliyet sunuyor, denetimlerle sonucu raporlayarak kusursuz bir hizmet almalarını sağlıyor olacağız” şeklinde konuştu.

dfg

Yukarı