Ana içeriğe atla

ayos

Tepe Güvenlik’in yeni genel müdürü Özgür Gök

30.03.2017 - 12:26

Bilkent Holding’e bağlı olarak elektronik güvenlik alanında faaliyet gösteren Tepe Güvenlik’in Genel Müdürlük görevine Özgür Gök getirildi.

1972 yılında Ankara’da doğan Özgür Gök, 1990’da TED Ankara Koleji’nden mezun oldu. İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği eğitimi alan Gök,  1997 yılında yine aynı üniversitede Makine Teorisi ve Kontrol alanında yüksek lisansını tamamladı.

Kariyerine, 1994 yılında ısıtma, soğutma ve havalandırma (HVAC) sektöründe başlayan Gök, çeşitli firmalarda sırasıyla satış mühendisliği, servis mühendisliği, servis müdürlüğü, satış müdürlüğü, pazarlama direktörlüğü görevlerinde bulundu. Yeni görevinden önce son olarak güneş enerji sistemleri üzerine imalat ve EPC (Bir güneş enerjisi tesisinin kurulumundaki mühendislik, tedarik ve inşaat süreçlerinin tümü) olarak hizmet veren bir firmada genel müdürlük yaptı.

Gök, şubat ayı itibarıyla Bilkent Holding’e bağlı Tepe Güvenlik firmasında Genel Müdür olarak çalışmaya başladı. Evli ve iki çocuk babası olan Gök, seyahat etmekten, tenis sporundan ve amatör balıkçılıktan hoşlanıyor.  

dfg

Yukarı