Ana içeriğe atla

apti

ADENYA, MUHAFAZAKÂR MİSAFİRLERİNE AYRICALIKLI HİZMETLER SUNUYOR

14.02.2019 - 16:27

ADENYA RESORT HOTELS & SPA GENEL KOORDİNATÖRÜ KÜBRA SARIDAĞ: “MODERN MİMARİMİZLE VE MISIR KUMUYLA KAPLI PLAJLARIMIZLA BAY VE BAYANLARA AYRI AYRI HİZMET SUNUYORUZ. MUHAFAZAKÂR MİSAFİRLERİMİZİN TALEPLERİNE GÖRE EN GÜZEL HİZMETİ VERİYORUZ.”

Adenya Resort Hotels & SPA Genel Koordinatörü Kübra Sarıdağ, otelle ilgili sorularımızı cevapladı.

Öncelikle otelinizin konsepti ve ayrıcalıklı hizmetleriyle ilgili bilgi verebilir misiniz?
Helal sertifikalı ürünlerimizle restoran, kafe ve havuz barlarımızda misafirlerimize alkolsüz içecek ve birbirinden lezzetli Anadolu yemekleri ikramında bulunuyoruz. Gündüz havuz ve plajlarda, akşamları da amfi tiyatroda sunduğumuz farklı animasyon programlarıyla misafirlerimizin tatillerini eğlenceli hale getiriyoruz. Çocuklar için de mini kulüp, parklar ve animasyon programlarımız var. Birbirinden ünlü sanatçı performanslarıyla yılın bazı günlerinde konserlerimiz de mevcut. 15 farklı oda çeşidi bulunan tesisimizin bazı odalarının içerisinde, bazılarının da balkonunda jakuzi ve sauna bulunurken, suit odalarımızda konaklayan misafirlerimize butler servisi, havaalanı transferi, çiçekle karşılama gibi özel hizmetleri sunuyoruz. Toplantı salonlarımızda da 800 kişiye kadar organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor. 

Müşteri kitlenizden bahsedebilir misiniz? 
Misafir kitlemizi muhafazakâr aileler ve balayı çiftleri oluşturuyor. Tesisimiz yurtiçi ve yurtdışı pazarda da popüler. Özellikle alkolsüz aile oteli olduğumuz için toplantı grupları da bizi tercih etmektedir.

Otelinizin konumu ve genel özellikleriyle ilgili bilgi alabilir miyiz?
Otelimiz, Antalya Havalimanı’na 105, Gazipaşa Havalimanı’na 65, Alanya Merkez’e 22 km uzaklıkta. 25 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen otelimiz, denize sıfır konumuyla Alanya Türkler’de bulunuyor. 

Otelinizi farklı kılan özellikler nelerdir? 
Modern mimarimizle bay ve bayanlara ayrı ayrı hizmet sunuyoruz. Muhafazakâr misafirlerimizin taleplerine göre hizmet veriyoruz. Karma plajlarımız, Mısır kumuyla kaplı bay ve bayanlara özel ayrı plajlar, baylar için 3 adet, bayanlar için 4 adet havuz, 3 adet çocuk havuzu, bayanlar için Sultan SPA ve baylar için Hünkar SPA, spor merkezleri tesisimizde mevcut.

Adenya Hotels olarak yeni sezona nasıl hazırlanıyorsunuz?
Yeni sezon öncesi farklı bazı oda çeşitlerinde ve Sedir Restaurant’ta renovasyon çalışmamız bulunuyor. Bayanlara özel iskelede tasarım değişikliği yaparak yüzme alanını genişlettik. Eski amfi tiyatronun yerine çocuklara özel yeni bir oyun salonu inşa ediyoruz. Yatakları ve tek kişilik koltukları yeniledik. Erken rezervasyon kampanyamız da devam ediyor.  

Tatil planları yapmaya başlayanlar Adenya’yı neden tercih etmeli?
Adenya Resort Hotels & SPA, 2012’den beri güler yüzlü ve kaliteli hizmetleriyle misafirlerinin sürekli gelmelerini sağlayan markalaşmış doğa dostu bir oteldir. Anadolu’nun en güzel lezzetleriyle tüm misafirlerimizin damak tadına hitap ediyoruz. Bay ve bayan misafirlerimiz için ayrı olan komplekslerimizle aile mahremiyetine önem veriyoruz. Aileler tatillerini yaparken, çocuklar da profesyonel ve eğitmen animasyon personelimizle eğlendirilmekte ve eğitilmektedir. Uzman SPA merkezi kadromuzla, misafirlerimizin yılın tüm yorgunluğunu atmalarını, güzellik merkezimizde bulunan lenf drenaj aletleri ve benzer son teknolojik cihazlarımızla formda kalmalarını ve farklı cihazlarımızla da cilt bakımlarını yapmalarını sağlıyoruz.

ghjjh

Yukarı