Ana içeriğe atla

bridgestone

ADRİNA TERMAL HOTEL MİSAFİRLERİNİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYOR

14.02.2019 - 16:30

ADRİNA TERMAL HOTEL GENEL MÜDÜRÜ CEYHUN ÖZSAN: “TURİZM SEZONUNA HAZIRIZ. KOLAY ULAŞILABİLİR BİR KONUMDAYIZ. BALIKESİR’İN GÜZEL TURİZM BELDESİ GÜRE’DEKİ DENİZE SIFIR OTELİMİZE MİSAFİRLERİMİZİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ.”

Balıkesir’in Edremit ilçesi yakınlarındaki turizm beldesi Güre’de yer alan Adrina Termal Hotel, ülkemizin en güzel termal otellerinden biri. Genel Müdür Ceyhun Özsan, sorularımızı cevapladı.

İsterseniz geçtiğimiz günlerde İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenen EMITT Turizm Fuarı ile başlayalım. Nasıl geçti?
Geçen yılla mukayese ettiğimizde, bu yıl daha hareketliydi. Katılımcı ve ziyaretçiler daha ilgiliydi. Sektörün profesyonellerinin bilgi aldıklarını ve etkin davrandıklarını gözlemledik. Bu da bize sezon adına ümit verici oldu.

Sezonla ilgili hedefleriniz neler? Yeni sezonda otelinizde değişiklikler olacak mı?
Öncelikle 11 yıl önce yatırımı hayat geçirmiş, bölgenin ilk termal otellerinden biriyiz. Bundan dolayı 2019 Ocak-Mayıs aralığında kapsamlı bir renovasyon yapmaktayız. Renovasyon sonrasında kalitemizi, misafir memnuniyetimizi, başarımızı ve hedeflerimizi bir basamak daha yükseltmiş olacağız. En önemli hedeflerimizin başında misafir memnuniyetimiz gelmektedir. Yapmış olduğumuz renovasyon bu hedef ve planlama doğrultusunda devam etmektedir. Kazdağı-deniz-termal kombinasyonunda misafirlerimizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Otelinizin konumuyla ilgili bilgi verebilir misiniz? Misafirleriniz otelinize nasıl ulaşabilir?
Adrina Termal Hotel, Balıkesir Edremit’in Güre mevkiinde denize sıfır konumlandırılmış olup Akçay’a 3, Edremit Kocaseyit  Havaalanı’na 15, Balıkesir merkeze 80, Çanakkale’ye 120, Bursa’ya 240, İzmir’e 210 ve İstanbul’a 440 kilometre uzaklıktadır.Bölgemiz ve otelimiz ulaşım açısından en kolay erişilebilir bir noktada yer almaktadır. Birincisi; havayolu firmaları, haftanın her günü hem İstanbul Atatürk Havalimanı hem de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Edremit’e uçmakta. Bunun yanı sıra Ankara’dan direkt uçuşlar var. İkincisi; bölünmüş karayoluyla da çok rahat ulaşılabilir. Ayrıca İstanbul’dan denizyoluyla da Bandırma, Balıkesir, Edremit, Akçay üzerinden otelimize ulaşmak kolay.

Misafirleriniz sizi neden tercih etmeli?
Antik çağlardan bu yana şifalı sularıyla nam salan Balıkesir’in güzel turizm beldesi Güre’deyiz. Tarihi ve kültürel mirasların yer aldığı Kazdağı ve tabiatla iç içeyiz. Termal şifalı sularımız var. Ege’nin masmavi sularının kıyısındayız. Ayrıca yöresel lezzetlerimizin yanında zeytin ve zeytinyağı diyarındayız. Bu farklılıklarımızdan dolayı misafirlerimizin bizleri tercih etmelidir.

Sadece termal ve tatil oteli misiniz? Toplantı ve seminer gibi etkinlikler de yapılabiliyor mu?
Adrina Termal Health & SPA, birbirinden farklı büyüklükteki 6 adet modern dekorlu toplantı salonlarıyla, gelişmiş teknolojinin sağladığı kolaylıkları ve üstün hizmet anlayışını birleştirerek kongre, seminer, eğitim ve motivasyon amaçlı iş toplantılarına, banket organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyor. Bu bağlamda termal ve tatil oteli olmanın ötesinde etkin toplantı oteli olduğumuzu da belirtmek isterim. Bu tür etkinlikler için de misafirlerimizi otelimize bekliyoruz. 

a

dfs

Yukarı