Ana içeriğe atla

ayos

ARÇELİK’TEN YENİLİKÇİ ÜRÜNLER

07.03.2017 - 17:18

Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, “Turizm sektörüne yönelik akıllı teknolojilerimizi ve kurumsal çözümlerimizi sektörün en önemli fuarlarından biri olan EMİTT’de sergiledik” dedi.

2017 EMITT Fuarı’na katıldınız. Turizm sektörüne yönelik ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında bilgi verir misiniz?
Turizm sektörüne yönelik akıllı teknolojilerimizi ve kurumsal çözümlerimizi sektörün en önemli fuarlarından biri olan EMİTT’de sergiledik. Fuar alanında yer alan standımızı, bir ziyaretçinin tıpkı bir turist gibi  havaalanından başlayıp otel odasına yerleşene kadar olan süreci, deneyimlemesi üzerine tasarladık. 

Turizm sektörüne yönelik kurumsal çözümleriniz sektöre ne katacak?
Turizm sektöründe müşteri deneyim ve beklentileri, hayatın her alanında olduğu gibi dijitalleşmenin etkisi altında değişiyor. Sektörde buna paralel olarak satış, pazarlama ve iletişim kanallarında yenilenme ihtiyacı belirdi. Dünyada ve ülkemizde yeni gelişen hareketli ve interaktif ekran kullanımları sektördeki yenilik alanlarından biri. Bu ürünler sayesinde turizmciler misafirleriyle daha hızlı, etkin ve interaktif iletişim kurabiliyor. Standart tanıtım afişlerine göre misafirlerini daha fazla içerik, daha doğru ve detaylı bilgi sunabiliyorlar. Böylelikle satışlarını artırma fırsatı buluyorlar. 

Turizm sektörüne rakiplerinizden farklı ne sunuyorsunuz?
62 yıldır bireysel tüketicinin Arçelik AŞ, ürünlerini tercih ettiğinde sahip olduğu tüm avantajları, kurumsal çözümlerde de sağlıyoruz. Arçelik AŞ’yi sektörde farklılaştıran en önemli nokta yaygın bayi ve servis ağı. 
Arçelik AŞ’nin EMİTT Fuarı’nda turizm sektörünün beğenisine sunduğu yenilikçi ürünleri şöyle sıralayabiliriz: 

Videowall: 46”/55” ekran seçeneği ile Videowall ürünü birden fazla ekranın üst üste ve yan yana dizilmesiyle oluşturuluyor ve standartların üzerinde görüntü ve çözünürlük sunuyor. 

Bilgilendirme Ekranları: Full HD veya Ultra HD çözünürlüğe sahip 32’’, 55” ve 65’’ Bilgilendirme Ekranları, yatay ve dikey olarak kullanılabiliyor. 

Transparan Ekran: Ürün teşhir ve tanıtımına yeni bir boyut kazandıran 55” Transparan Ekran Full HD çözünürlüğe sahip. 178 derece bakış açısında bile içerik görüntülenmesini sağlayan ürün, yüzde 10 geçirgenlikle ekrandaki görüntüyü saydamlaştırarak arka planda yer alan ürünün tanıtımını mümkün kılıyor.

OTEL TV: Arçelik’in yazılımını yaptığı Konuk Sistemi; otel, hastane gibi konaklama sektörü alanlarının ihtiyaçları doğrultusunda otel yönetim yazılımıyla entegre olarak, müşteriye özel karşılama mesajı, müşteriye göre dil kullanımı, otomatik kanal listesi oluşturma ve duyuru ve reklamların gösterimini mümkün kılıyor. 

Mirror Ekran: 4 farklı işi aynı anda yapabilmeyi sağlayan 4 çekirdekli işlemciye ve full HD çözünürlüğe sahip olan ürün Android işletim sistemiyle çalışıyor. Dokunmatik ekranı sayesinde otel müşterilerinin hızlı bir şekilde otel etkinliği, hava durumu ve kampanya gibi bilgilere ulaşmasını sağlıyor.

Panoramik Ekranlar: 37” panoramik kurumsal ekran 7/24 çalışıyor, yatay ve dikey olarak kullanılabiliyor. Panoramik video veya fotoğraf çekimlerini tam ekranda gösteren üründe, tek ekran istenildiği kadar bölümlere ayrıştırılabiliyor ve çoklu bilgi aktarımı mümkün kılınıyor. 

Telve Pro: Saray mutfağından günümüze ulaşan bir gelenek olan Türk kahve keyfini Telve ile en pratik ve hızlı şekilde tüketicilere sunan Arçelik, şimdi de tasarladığı Telve Pro ile aynı anda 9 fincan kahve pişirme imkanı sunuyor. 

dfg

Yukarı