Ana içeriğe atla

ayos

Ayrıcalıklı toplantılar ve iş dünyasına özel etkinlikler Fairmont Quasar İstanbul’da

09.11.2017 - 10:17

Yüz yılı aşkın geçmişiyle misafirlerinin “anlarını anılara dönüştüren” dünyaca ünlü Fairmont markası, Türkiye’deki ilk otelinde mükemmeli arayan iş insanlarının beklentilerini karşılayacak iki bin metrekareyi aşkın modern ve zarif tasarımlı işlevsel alanlarıyla, benzersiz hizmetler sunuyor.

İŞ HAYATINI LÜKS İLE BULUŞTURAN TOPLANTI MEKANLARI
Fairmont Quasar İstanbul’un farklı büyüklükteki etkinlik ve görüşmeler için tasarlanan Luna Balo Salonu ve toplantı veya kurul odası olarak kullanılabilecek 11 ayrı salonu, lüks ve zarafeti bir arada sunuyor. Salonların en büyük avantajı, birçoğunun tamamen gün ışığı alıyor olması ve bölünüp ayrılarak, özel taleplere cevap verebilen esnek bir yapıda olmaları. Toplantı alanlarının özel fuayesinde bulunan resepsiyon ve karşılama alanının yanı sıra, birebir görüşmeler için kullanılabilen “Event Studio” da, otelin mükemmel konumunu iş dünyası için mükemmel bir konforla birleştiriyor.
Dünyaca ünlü ödüllü mimarlar tarafından tasarlanan 7,5 metre tavan yüksekliği ve ihtişamlı sedef kapılarıyla 600 kişiyi ağırlayabilen Luna Balo Salonu gala yemeklerinden konferanslara kadar farklı etkinlikler için cazip bir seçenek olurken, hemen önünde yer alan ve yerden tavana kadar camlarla doğrudan bahçeye açılan fuaye de toplantı öncesi kokteyl ve aktiviteler için kullanılıyor.
Otelin birinci ve ikinci katında yer alan toplantı odaları ise ayrı giriş kapısı, otel katlarından direkt bağlantı ve kendine ait lobi ve karşılama alanıyla daha özel görüşmeler, ürün deneyimleme gibi etkinlikler için son derece ideal.

BENZERSİZ HİZMETLER
Fairmont Quasar İstanbul, toplantı ve davetlerde sadece mekanlarıyla değil, benzersiz ürün ve hizmetleriyle de farklılaşıyor. İstenen her mekanda konukların önünde veya takım çalışması şeklinde konuklarla birlikte yemek hazırlama olanağı sunan pişirme istasyonları, toplantı alanlarındaki şık kahve molası dolapları ve yaratıcı, tematik kahve molaları, 300 kişiye kadar olan etkinliklerde fiks menü yerine ala carte menüden seçim yapma imkanı gibi eşi olmayan hizmetler dikkat çekiyor.

İŞ TOPLANTILARINDA DÜNYA İLE KESİNTİSİZ İLETİŞİM
Fairmont Quasar İstanbul, tüm toplantı alanlarında son teknoloji ses sistemi ve barkovizyon standartlarının yanı sıra, en gelişmiş telekonferans teknolojilerini fiber internet altyapısı ile destekleyerek dünyayla iletişimi kesintisiz kılarken, laptop şarj cihazlarını üzerinde taşıyan özel teknoloji iskemleler gibi farklı dokunuşlar ve tecrübeli konferans servisleri ekibi ve toplantı butler’ı ile tüm etkinliklerin kusursuz gerçekleşmesi için iş dünyasını destekliyor.
 

dfg

Yukarı