Ana içeriğe atla

apti

BOYALIK BEACH, 2022 YAZINA HAZIR

15.06.2022 - 16:44

Boyalık Beach Hotel Çeşme, 2022 yaz hazırlıklarını tamamlayarak misafirlerini bekliyor. Covid-19 pandemisinin neredeyse tamamen bitmesi ile yaz sezonu her kesim için dört gözle beklenen bir dönem haline geldi. Boyalık Beach Hotel, tüm hazırlıklarını tamamlayarak 2022 sezonunda misafirlerine dört dörtlük bir tatil imkanı sunmaya hazırlanıyor.

Yılın 12 ayı misafi rlerini ağırlayan Boyalık Beach Hotel Çeşme Genel Müdürü Orhan Belge, geçtiğimiz yıllarda pandemiden tüm turizm sektörünün olumsuz etkilendiğini ancak Türkiye’de vaka sayılarının binin altına düşmesi ile pandeminin olumsuz etkilerinde sona gelindiğini söyledi.

Kendilerinin de yaz tatili için tüm hazırlıkları tamamladıklarını ifade eden Boyalık Beach Hotel Müdürü Belge, “Pandeminin hafi fl emesi ile turizm sektörümüzde oluşan olumlu hava, RusyaUkrayna Savaşı ile tekrar karamsarlığa dönmüştü. Ancak bizler hiç umudumuzu kaybetmedik, tüm olumsuzluklara rağmen güçlü bir turizm sezonu geçireceğimize inanıyoruz. Yaz sezonu hazırlıklarımızı tamamladık, pandemi sonrası misafi rlerimize hem eğlenceli hem huzurlu bir tatil sunacağız.” dedi.

Yerli ve yabancı turistleri bekliyoruz

Türkiye’nin yüksek enfl asyon ve yüksek döviz kuru sürecinden geçtiğini söyleyen Belge, “Bacasız sanayi olarak adlandırılan turizm sektörünün tüm bileşenleri yaza hazır. Yerli turistlerimiz de bu süreçte tatili özledi. Biz de Boyalık Beach Hotel olarak hem yerli hem de yabancı turistleri Çeşme’ye otelimize bekliyoruz. Kendilerini en iyi şekilde ağırlayacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın.” diye konuştu.

ghjjh

Yukarı