Ana içeriğe atla

apti

ÇİFTLERE HAYALLERİNİN ÖTESİNE GEÇEN HİZMETLER SUNUYORUZ

11.03.2020 - 16:47

Elite World Hotels Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik Bezaroğlu: “Çiftler en özel heyecanını doyasıya yaşarken, Elite World Hotels düğün organizasyonunun başından sonuna kadar her detayı düşünerek hayallerin ötesine geçen seçkin hizmetler sunuyor.”

Düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapan bir otel düğün, balayı hizmetleri ve paketlerinin kapsamı hakkında bilgi verebilir misiniz? Çiftlerin kendilerini özel hissetmeleri için hangi alternatif hizmetleri sunuyorsunuz?

Konfor, şıklık ve misafirperverliği bir arada sunan Türkiye’nin yerel otel zinciri Elite World Hotels; açık alan, balo salonu düğün konseptleri ile hayatlarının en unutulmaz anı olan düğün ve kına davetlerini çiftler için kusursuz kılıyor. Çiftler en özel heyecanını doyasıya yaşarken, Elite World Hotels düğün organizasyonunun başından sonuna kadar her detayı düşünerek hayallerin ötesine geçen seçkin hizmetler sunuyor. Balo salonlarının ihtişamı ve konforunun yanı sıra dekorasyon, masa süslemesi, nikah seremonisi, DJ, özel asistan hizmeti; otellerin Executive Şef’lerinin ellerinden çıkan lezzetli menüler, düğün çiftlerine sunulan özel sürprizler ve Elite World otellerinden birinde 2 gece balayı konaklaması ücretsiz ayrıcalıklar arasında yer alıyor. Geleneklerimiz arasında önemli bir yeri olan ve gelin adayı ile arkadaşlarının doyasıya eğlendiği kına gecesi için de Elite World otellerinde birbirinden özel konseptler sunuyoruz.  Osmanlı döneminden günümüze ulaşan en sevilen geleneklerden biri olan gelin hamamı da Elite World Hotels organizasyonları arasında yerini alıyor.

Düğün organizasyonlarının gerçekleştiği balo salonlarınızın özelliklerinden bahseder misiniz?

Estetik ve modern dış mimariden çarpıcı iç mekan tasarımlarına kadar her şeyin özel olarak hayata geçirildiği Elite World Europe Hotel ve Elite World Asia Hotel; benzersiz konseptleri ile unutulmaz düğünlere ev sahipliği yapıyor. Elite World Asia; kapalı alan 700 kişi kokteyl, 650 kişi banket düzeninde hizmet verirken Elite World Europe, kapalı alan 850 kişi kokteyl, 750 kişi banket düzeninde düğün hizmeti veriyor. Deniz manzarasından kopamayan çiftler için adalar ve deniz manzarasının eşlik ettiği Elite World Asia Hotel; keyifli bir düğün yapma imkanı sağlıyor. Konforu ve misafirperverliği bir arada sunan Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort’un 3 bin kişi kapasiteli salonlarıyla kongre turizminin yanı sıra; balo salonu ve düğün konseptleriyle de hizmet veriyor.

Çiftlere konaklama ve SPA uygulamalarında sağladığınız özel fırsatlar, imkanlar veya kampanyalar neler?

Elite World Hotels olarak; fitness salonlarımızda dinginlik veren harika bir atmosferde deneyimli fitness eğitmenlerimiz eşliğinde spor yapma imkanı sunuyoruz. Misafirlerimiz, Türk hamamında Osmanlı hamam kültürünü yansıtan keyifli ve huzurlu bir atmosferden yararlanabiliyor. Hem bedensel hem zihinsel bir rahatlık sunan SPA merkezlerimizde kendilerini iyi hissedecekleri masaj, sauna, buhar odası, şok duş, kar çeşmesi, yüzme havuzu ve macera duşları gibi imkanlardan yararlanmaları da mümkün. Özel olarak tasarlanmış kneipp yürüyüş havuzları, yağmur koridorları, saman terapi odaları, açık havada sıcak tuzlu su lagünleri ile açık hava sauna ve açık hava buhar odaları sunuyoruz. İstanbul’da Elite World Europe, Elite World Asia ve Elite World Sapanca ile Elite World Van’da yer alan The Grill Ocakbaşı, kendilerine ve sevdiklerine özel ve değerli bir zaman dilimi ayırmak isteyen çiftlerimize, kutlamalarını nezih bir atmosferde gerçekleştirme imkanı sunuyor. The Grill Ocakbaşı, ödüllü Executive Chef Mithat Yalçınkaya ve deneyimli ekibi tarafından özenle hazırlanan ala carte menüsünde kömür ateşinde pişirilen ızgara, kebap, köfte, katmer tatlısı, künefe ve meze çeşitlerinin yanı sıra Türk ve dünya mutfağından özel yiyecek alternatifleri sunuyor.

Müşteriler neden sizi tercih ediyorlar? 

Elite World Hotels; misafirlerine kendilerini özel hissedecekleri ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Wellness tesisimize belirli bir program için ilk defa gelen misafirlerimizi daha iyi anlamak ve nelere ihtiyaçları olduğunu belirlemek amacıyla, öncelikle onları dinliyor ve sorular soruyoruz. Sonrasında programlarımızı anlatıyor ve sürecin nasıl işlediğine dair bir bilgilendirme yapıyoruz. Misafirlerimiz tesisimizden ayrılsa bile onlara desteğimiz devam ettiği için bizleri hep yanlarında hissetmeye devam ediyorlar. Üstelik bir sonraki eğitimlerine diledikleri herhangi bir Elite World Hotels’te devam edebiliyorlar.

ghjjh

Yukarı