Ana içeriğe atla

bridgestone

ÇİFTLERİMİZİN ÖZEL GÜNÜNÜ UNUTULMAZ KILMAK İLK HEDEFİMİZ

09.10.2019 - 15:12

DÜĞÜN ORGANİZASYONLARININ GERÇEKLEŞTİĞİ BALO SALONLARININ ÖZELLİKLERİNDEN BAHSEDEN RADISSON BLU CONFERENCE & AIRPORT HOTEL SATIŞ & PAZARLAMA DİREKTÖRÜ AYŞEN İNCE, “ÇİFTLERİMİZİN EN GÜZEL VE EN ÖZEL GÜNLERİNİ MASALA  ÇEVİRİP, UNUTULMAZ  KILMAK  İLK  HEDEFİMİZ.” DİYE KONUŞTU.

Düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapan bir otel olarak düğün paketlerinizden bahseder misiniz?
4 Çeşit düğün menümüz ve standart düğün konseptimizle misafirlerimize hizmet sunmaktayız. Misafirlerimiz kendi istekleri doğrultusunda müzik ve organizasyon firmalarıyla görüşüp salonumuzda istedikleri görseli hazırlatabiliyorlar. Aynı zamanda gelinlerimiz için kına paketimiz de mevcut. Bunun yanı sıra yakın dönemde farklı düğün konseptlerimiz de olacak, şuan için hazırlık aşamasındayız.

Müşterilerin sizden nasıl talepleri oluyor? Gelin ve damada nasıl ayrıcalıklar sunuyorsunuz?
Misafirlerimizin en çok istediği şey sorunsuz bir düğün yaşayarak, bu güzel günü hem kendileri hem de en mutlu anlarına şahitlik eden misafirleri için muhteşem kılmak. 
Çiftlerimize sunduğumuz imkanlar ise; düğün öncesi menü tadımı, düğün gecesi için balayı suiti, akşam yemeği ve odada kahvaltı servisi, gelin ve damata özel asistan, aileler için 2 adet günlük kullanım odası, misafirler için hoşgeldiniz kokteyli, standart balo salonu süslemesi, her masada menü kartı, düğün pastası ve gelin yoludur.

Düğün organizasyonlarının gerçekleştiği balo salonlarınızın nasıl özellikleri var? 
690 metrekare genişliğinde ve 7 metre yüksekliğinde balo salonumuz mevcuttur. Banket düzende maksimum 600 kişi kapasitelidir. Çift taraflı barkovizyonda çiftlerimiz güzel anlarının fotoğraflarını sevdikleriyle paylaşabiliyorlar.

Düğün konseptleri nasıl belirleniyor?
Düğün organizasyonlarında otelimize ait standart düğün konseptimiz tercih edilmektedir. Ancak misafirlerimizin özel tercihleri olması durumunda organizasyon firmalarıyla görüşme sağlayıp, hayallerindeki düğünü gerçekleştirebiliyorlar.

Müşteriler neden sizi tercih ediyorlar?  
İşimizi severek ve özenle yaptığımız için olabilir. Düğün görüşmesinin ilk anından itibaren başlayan güzel bir heyecana şahit olan satış ekibi ve deneyimli banket ve mutfak ekibimiz çiftlerimiz hayallerindeki düğünü yaşayabiliyorlar.  Çiftlerimizin en güzel ve en özel günlerini masala çevirip, unutulmaz kılmak ilk hedefimiz.

aiport

 

dfs

Yukarı