Ana içeriğe atla

bridgestone

ÇİFTLERİN EN ÖZEL GÜNLERİNİ EŞSİZ VE EKSİKSİZ KILMAYI HEDEFLİYORUZ

11.03.2020 - 17:41

Radisson Blu Resort & Spa, Çeşme hakkında bilgi verir misiniz?

Radisson Blu Resort & Spa'daki kristal berraklığında Ege Denizi kıyısındaki muhteşem Mavi Bayraklı plajlara doğrudan erişimin keyfini çıkarın. Muhteşem bir özel plaja ek olarak 5 yıldızlı Çeşme spa otelimiz, Çeşme Kalesi, Aqua Toy City su parkı ve Ege'nin güzel Alaçatı kasabası gibi önemli cazibe merkezlerinin yakınında bulunmaktadır.

Özel balkonlardan ayrı yaşam alanları ve okyanus manzarası sunan birçok oda ve süitimizle 5 yıldızlı Çeşme konaklama tesisimizde huzurlu bir konaklamanın tadını çıkarın. Tesis bünyesindeki 2 restoran ve 3 bar dahil olmak üzere elverişli yemek seçeneklerimiz sayesinde, lezzetli bir yemek veya arkadaşlarınızla serinletici bir içecek için uzağa gitmek zorunda değilsiniz.

 

Düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapan bir otel olarak düğün paketlerinizden bahseder misiniz?

Radisson Blu markasının mükemmel düğünler için hazırladığı Something Blu konsepti ile Çeşme’de evlenmeyi tercih eden çiftlerin en özel günlerini eşsiz ve eksiksiz kılmayı hedefliyoruz. Radisson Blu Çeşme’de senelerin vermiş olduğu uzmanlığımızdan yararlanarak her bütçeye ve zevke uygun paketler sunmaktayız. Menülerimizin her biri Executive Şef’imizin özenle seçtiği yerel malzemelerle hazırlanmış özel tariflerden oluşmakta.

Müşterilerin sizden nasıl talepleri oluyor? Gelin ve damada nasıl ayrıcalıklar sunuyorsunuz?

Düğünlerinizi ilk anından son anına kadar herşeyi çiftlerimiz için düzenleyecek bir düğün ekimiz bulunuyor. Radisson Blu Çeşme ailesi olarak bu özel anı baştan sona eksiksiz, stil sahibi ve eşsiz kılmayı hedefliyoruz. Radisson Blu Resort & Spa, Çeşme olarak son dönemlerde giderek revaçta olan gelin hamamı organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz, Düğün telaşından kısa süre de olsa uzaklaşmak ve dinlenmek isteyen gelin adaylarımıza 3 bin 500 metrekare alana yayılan modern ve etkileyici Dulcis Thermal SPA Merkezimizde eşsiz alternatifler sunuyoruz. Gelin hamamı programımızda lezzetli ikramlar eşliğinde hem dinlenip hem eğlenebiliyorlar.

Düğün organizasyonlarının gerçekleştiği balo salonlarınızın nasıl özellikleri var?

Yaz Düğünlerinin vazgeçilmezi olan otelimiz 800 metrekare genişliğindeki platformu ve 700 kişiye kadar davetli kapasitesiyle Çeşme’de bir adım öne çıkmakta. Şeflerimizin özel olarak hazırlayacağı menülerin yanı sıra Düğün yemeğinin ardından çiftlerimiz After Party alanımızda doyasıya eğlenebilirler.

Müşteriler neden sizi tercih ediyorlar? 

Yes I Can hizmet ilkemiz ve ayrıcalıklı imkanlarımızla herşeyi düğün çiftlerimiz için düzenleyecek bir ekibimiz bulunuyor. Kişiye özel düğün paketleri tasarlayarak çiftlerimize unutulmaz bir düğün deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Bunun yanı sıra süsleme, orkestra ve fotoğraf için çok başarılı firmalar ile birlikte çalışıyoruz.

 

 

 

 

 

 

dfs

Yukarı