Ana içeriğe atla

apti

CVK PARK BOSPHORUS HOTEL MANZARASIYLA NEFESLERİ KESİYOR

21.01.2019 - 11:51

TARİHİ BİR LOKASYONA SAHİP CVK PARK BOSPHORUS HOTEL, İSTANBUL GÜMÜŞSUYU’NDA NEFES KESEN BİR İSTANBUL BOĞAZI PANORAMASI SUNUYOR. TAKSİM MEYDANI VE İSTİKLAL CADDESİ’NE 2 DAKİKALIK YÜRÜME MESAFESİNDE YER ALAN OTEL, KOLAY ULAŞILABİLİR KONUMUYLA DİKKAT ÇEKİYOR.

Tarihi bir lokasyona sahip CVK Park Bosphorus Hotel, İstanbul Gümüşsuyu’nda nefes kesen bir İstanbul Boğazı panoraması sunuyor. Taksim Meydanı, Taksim Metro Durağı ve İstiklal Caddesi’ne 2 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan otel, kolay ulaşılabilir konumuyla dikkat çekiyor. Bir yaşam merkezi olarak tasarlanan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul, hizmet verdiği gastronomik buluşma noktalarıyla da fark yaratıyor.

BOĞAZ’A KARŞI UNUTULMAZ LEZZETLER
CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’u vazgeçilmez kılan bir başka özelliği ise Boğaz’ı kuşbakışı gören terası… Otelin lobisinde yer alan ‘Hezarfen Bar & Lounge’, zengin menüsüyle her zevke ve damak tadına hitap eden bir mekân olmasıyla fark yaratıyor. Hezarfen Bar & Lounge, tadı damakta kalan lezzetler sunuyor. Tarihi Yarımada ve Adalar manzarası ile Hezarfen Bar & Lounge, iş çıkışı günün stresini atmak isteyenlerin en gözde mekânı haline geldi. Hezarfen, şehir ve iş stresinden uzaklaşmak, kısa molalarla nefes almak isteyen misafirlerine, tarihi yarımadaya kadar uzanan manzara ve tadı damakta kalan lezzetler eşliğinde keyifli anlar yaşatıyor.
İstanbul’un en özel adreslerinden biri olan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un terasında yer alan IZAKA ise restoran, bar&lounge ve havuz bölümünden oluşuyor. Haftanın 7 günü, 12.00-01.30 saatleri arasında hizmet veren IZAKA, gündüzden geceye yaşayan bir mekan.  Türk ve dünya mutfağından çok özel lezzetler sunan mekânda, akşamları muhteşem Boğaz manzarasına IZAKA’nın birbirinden eşsiz imza kokteylleri eşlik ediyor. Hiç kuşkusuz İstanbul’un en iyi teras restoranlarından biri olan IZAKA’nın en büyük özelliği ise içerisinde bir havuz olması. Boğaz’a karşı yüzerken kendinizi dev bir cruise’un güvertesinde hissettiğiniz IZAKA Pool Lounge, yaza özel lezzetler ve birbirinden özel ikramlarla havuz keyfini unutulmaz bir deneyime dönüştürüyor.

BİRÇOK FARKLI ÖZELLİĞİYLE ÖNE ÇIKIYOR
Tarihi dokusunu kaybetmeden modern bir anlayışla tasarlanan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul, konumundan mimarisine ve hizmet anlayışına kadar birçok farklı özelliğiyle öne çıkıyor. Son yıllarda bir dünya kenti haline gelen İstanbul’un kalbi Taksim Gümüşsuyu’nda konumlanması misafirlerimize alışveriş merkezlerine, tarihi ve kültürel alanlara vb merkezi yerlere kolay ulaşılabilme imkanı sunuyor. Merkezi konumla birlikte Boğaz Köprüsü’nden tarihi yarımadaya kadar uzanan seyrine doyulmaz bir manzaranın kapıları da CVK Park Bosphorus Hotel ile açılıyor. 

ghjjh

Yukarı