Ana içeriğe atla

apti

İŞ DÜNYASININ ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPIYORUZ

12.06.2019 - 14:23

İŞ TOPLANTILARI AÇISINDAN MERKEZİ BİR KONUMDA YER ALDIKLARINI SÖYLEYEN BOYALIK BEACH HOTEL & SPA ÇEŞME GENEL MÜDÜRÜ ORHAN BELGE, “12 AY BOYUNCA HİZMET VEREN BİR TESİS OLUP AYNI ZAMANDA 4 ADET TOPLANTI SALONUMUZUN OLMASI İŞ DÜNYASININ ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERİNE CEVAP VEREBİLMEMİZİ SAĞLIYOR.” DEDİ.

Öncelikle iş insanları ve iş toplantıları açısından otelinizin konumu ve özellikleri hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz?
Otelimiz iş toplantıları açısından merkezi bir konumda yer alıyor. Çeşme merkeze yaklaşık 2 kilometre uzaklıkta olan otelimiz, gelen misafirlerin ulaşım açısından da herhangi bir problem yaşamadan gelebildiği bir noktadadır. Boyalık Otel, 12 ay boyunca hizmet veren bir tesis olup aynı zamanda 4 adet toplantı salonumuzun olması iş dünyasının çeşitli etkinliklerine cevap verebilmemizi sağlıyor.

Toplantı ve kongre salonlarınızın özellikleriyle ilgili bilgi alabilir miyiz?
Boyalık Otel bünyesinde, 4 adet toplantı salonu bulunuyor. En büyük iki salonumuzda yılbaşında misafirlerimizi ağırlayabilecek kadar kapasitemiz var. Tüm salonların teknik ekipmanları ve ses sistemleri mevcut. Özellikle salonlarımızın bir tanesi deniz manzaralı olup kendine ait terası vardır. Toplantıların molalarını da düşündüğümüzde tercih edilen bir salondur. Bir diğeri ise daha çok sessiz, sakin ve tamamen toplantı odaklı olarak gerçekleşecek organizasyonlar için olan kapalı salonumuzdur. 

İş insanlarının yoğun iş temposu sonrasında yorgunluklarını atabilecekleri SPA, fitness, havuz gibi imkânlarınızdan bahsetmeniz mümkün mü?
Günlük iş stresini ve yorgunluğunu atabilmeleri için uzmanlarımız, müşterilerin seçimlerini en iyi şekilde yapmalarını, kendilerine has özel programlar oluşturmalarını sağlıyorlar. Kişiye özel oluşturulan seanslarla müşterilerin kendilerini özel hissetmeleri sağlanıyor. Termal ve mineralli sular, çamurlar, cilt ve vücut bakımları ile kişilerin iyi bir gün geçirmesini sağlıyoruz. Aynı zamanda SPA alanında 2 adet termal jakuzi yer alıyor ve kapalı havuz deniz suyu ısıtmalıdır.

Otelinizin kafe ve restoranlarından, kendine özgü lezzetlerinden bahsedebilir misiniz?
Otelimizin yarım pansiyon konsepti dışında, yaz konseptinde hizmete açılan Snack Restoran’ımızın olduğu bölümde gerçek odun taş fırını yer alıyor. Orada pişirilen pide, pizza gibi hamur işi lezzetler otelimizin kendine özgü lezzetlerindendir.

ghjjh

Yukarı