Ana içeriğe atla

bridgestone

İŞ DÜNYASININ TÜM İHTİYAÇLARINA CEVAP VERİYORUZ

16.09.2019 - 14:59

WISH MORE HOTEL İSTANBUL GENEL MÜDÜRÜ ERKAN AKKURT: ‘‘500 DAVETLİNİN AYNI ANDA AĞIRLANABİLDİĞİ ALANIMIZLA, ŞİRKET KUTLAMALARI, ÜRÜN LANSMANLARI VE BAYİ TOPLANTILARI İÇİN MODERN BİR SEÇENEK SUNUYORUZ.’’

İş dünyasının öncelikli tercihi olmak adına nasıl avantajlarınız var? 
İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden Bayrampaşa'da konumlanan Wish More Hotel İstanbul, gönülden servis yaklaşımı, kent kültürünü yansıtan kaliteli hizmetleri ve yenilikçi uygulamaları ile hem iş hem de tatil amaçlı seyahat eden misafirlerine, keyifli ve konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor. İster metro ile, istenirse de araçla, otele kentin merkez noktalarından kısa süre içinde ve çok kolay şekilde erişilebiliyor. 
Otel misafirleri İstanbul Havalimanı’na 30 dakika, CNREXPO ve İstanbul Fuar Merkezi gibi noktalara, Maslak ve Şişli gibi iş merkezlerine, Taksim ve Tarihi Yarımada gibi kentin sembol bölgelerine 20 dakika gibi kısa süreler içinde rahatça ulaşabiliyor. Otelimiz aynı zamanda, şehrin en büyük alışveriş ve eğlence merkezleri arasında yer alan Forum İstanbul'un yanı başında konumlanıyor.

Toplantı dışında iş insanlarının streslerini de atması adına nasıl ayrıcalıklar sunuyorsunuz?   
Hazırladığı sürpriz tatlarla yılın her dönemine lezzet katan Wish More Hotel İstanbul, otelin giriş katında yer alan kafesinde ikram ettiği eşsiz tatlarla iş dünyasına toplantılar dışında keyifli vakit geçirmek için fırsat sunuyor. Ayrıca yoğun toplantı trafiği arasında dinlenmek ve stres atmak isteyen misafirler Wish More Hotel Fitness & SPA’da günün yorgunluğunu atabilirler. Wish More Fitness & SPA, doğu ile batı prensiplerini uzlaştıran bütünsel bakım ritüelleriyle hizmet veren SPA merkezi, beş ayrı masaj salonu ve son teknoloji ile donatılan ekipmanlara sahip fitness salonu ile ruhu ve bedeni arındıran hizmetleri bir araya getiriyor.  

İş insanlarının toplantı ya da farklı organizasyonlar için otelinizi tercih etmesinin başında hangi özellikler geliyor? 
İş dünyasının otelimizi tercih sebeplerinin başında merkezi konumumuz, tesislerimizin ve toplantı salonlarımızın sunduğu konfor, servis kalitemiz, deneyimli personelimiz ve toplantı salonlarımızın gelişmiş teknolojik altyapısıyla verimli etkinlikler düzenlenmesine olanak tanıması geliyor. 

Toplantı salonlarınızın donanımı ve özellikleriyle ilgili bilgi verebilir misiniz? 
İş dünyasının tüm ihtiyaçlarına cevap veren imkanları bir arada sunan Wish More Hotel İstanbul, merkezi lokasyonu sayesinde hem İstanbul’u iş amacıyla ziyaret eden profesyonellere hem de etkinliklerini gerçekleştirecek şık bir lokasyon arayan firmalara hitap ediyor. En son teknolojiyle donatılmış toplam 10 toplantı salonu bulunan otelimiz, gerektiğinde ikiye bölünebilen konferans salonu, kolonsuz balo salonu ve açık hava etkinlik alanı ile verimli toplantılar ve keyifli kutlamalar için kusursuz mekan alternatifleri sunuyor.
500 davetlinin aynı anda ağırlanabildiği bu alan, şirket kutlamaları, ürün lansmanları ve bayi toplantıları için modern bir seçenek sunuyor. 640 metrekare büyüklüğündeki açık hava etkinlik alanımız ise, kokteyl düzeninde 700 kişiye kadar çıkabilen davetlere ev sahipliği yapıyor. 

dfs

Yukarı