Ana içeriğe atla

ayos

Electrolux Profesyonel’den 3 yeni ürün

12.06.2017 - 16:04

Electrolux Profesyonel, son teknoloji ile ürettiği 3 yeni ürününü tanıttı. 

Electrolux Profesyonel, 3 yeni ürününün tanıtımını Şişli Radisson Blu Hotel’de gerçekleştirdi. Türkiye’nin tüm bölgelerinden 250’yi aşkın yetkili bayilerin ve servislerin, zincir işletmelerin, mekan sahiplerinin, yiyecek-içecek müdürlerinin, aşçıların, steward’ların katıldığı toplantıda Electrolux Profesyonel’in yeni ürünleri olan; green&clean Konveyörlü Tip Bulaşık Makineleri, ecostoreHP Tezgah Tipi Soğutucular ve SpeeDelight-Panini Makinesi tanıtıldı.
Electrolux Profesyonel Türkiye Ülke Müdürü Bülent Sevinçel ve Electrolux Profesyonel Çamaşırhane Grubu Ürün Müdürü Thuy Bich Hoang yeni green&clean Konveyörlü Tip Bulaşık Makinesini; Soğutma Grubu Ürün Müdürü Onur Pazarcı yeni ecostoreHP Tezgah Tipi Soğutucuyu; Electrolux Profesyonel Kurumsal Eğitim Şefi Ahmed Özer ve Marmara Bölgesi Şefi Gürkan Tezer yeni SpeeDelight Panini Makinesini tanıtırken; organizasyonun sunuculuğunu, Electrolux Profesyonel Türkiye Pazarlama Müdürü Sebla Genç üstlendi. 

SpeeDelight:
SpeeDelight, hızlı servis restoranlarından pub’lara ve barlara, kahve dükkanlarından perakende dükkanlarına kadar birçok yiyecek servis noktası için eşsiz bir pişirme çözümü sunarak, müşterilerine “çıtır ara öğünler” hazırlıyor. 
SpeeDelight, çok çeşitli ara öğünleri daha leziz ve geleneksel tost makinelerine göre üç kat daha hızlı bir şekilde hazırlamak üzere çığır açan pişirme teknolojilerini, hünerli özelliklerle birleştiriyor.  

green&clean Konveyörlü Tip Bulaşık Makineleri :
Electrolux Profesyonel; yüksek verimlilik, yüksek performans ve tam rahatlık sağlamak için yiyecek-içecek hizmeti sunan çeşitli firmalara yardımcı olabilecek, green&clean Konveyörlü Tip Bulaşık Makinesini piyasaya sürdü. Çok sayıda yenilikçi özelliği nedeniyle kullanıcılar, bu yeni ürüne işletmelerinin vazgeçilmezi olacak kadar güvenebilirler.

ecostoreHP Tezgah Tipi Soğutucular: 
ecostoreHP yüksek kapasiteli soğutmalı dolapların başarısının ardından, sunduğu yeni tezgah altı çözüm ile hem en yüksek iklim sınıfını, hem de pazardaki en yüksek enerji verimliliği derecesini benzersiz şekilde bir araya getirmenin gururunu yaşıyor. 

dfg

Yukarı