Ana içeriğe atla

bridgestone

THE GREEN PARK KARTEPE RESORT & SPA KIŞA HAZIR

20.01.2020 - 11:32

Kış turizminin gözde adreslerinden biri olan Kartepe, keyifli bir hafta sonu kaçamağı için sizleri bekliyor.

Muhteşem Samanlı Dağ-ları’nın zirvesinde yer alan, The Green Park Kartepe Resort & SPA, bir tarafta Sapanca Gölü diğer yanda İzmit Körfezi manzarası ile İstanbul’a sadece 1 saat mesafededir. Kış aylarında kayak, snowboard yaz aylarında ise futbol ve adrenalin sporları tutkunları için en cazip adres konumundaki otel, şirket toplantıları ve seminerleri için de profesyonel organizasyonlar sunmaktadır.
Yeni sezona hazır olan The Green Park Kartepe Resort & Spa; kayakseverlerin pist kalitesini arttırmak için alınan yeni kar ezme makineleri ile pistlerini günlük olarak misafirler için hazırlamakta ve kayak zevkini doruğa çıkarmaktadır. Ayrıca kayak tutkunlarının rahatı için kurulan yeni "Axess’’ biletleme ve giriş kontrol sistemi ile misafirlerine kolaylıklar sağlıyor. Yeni sistem online skipass biletinden, qr kod okuma sistemine ve akıllı kontrol sistemine kadar bir çok kolaylık ve imkan sunmaktadır. 
Doğa harikası bir ortamda yer alan The Green Park Kartepe Resort & Spa, huzurun tam ortasında ruh ve bedeninizi dinlendirmek için değerli misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

dfs

Yukarı