Ana içeriğe atla

ayos

GUESTINHOUSE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ

13.12.2017 - 09:22

Guestinhouse Hotel Supply International, 16 -18 Kasım 2017 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde 5. buluşması gerçekleştirilen Sirha Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırladı.

Bir otelin farklı bölümlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak çok kapsamlı ürünleri portföyünde barındıran Guestinhouse, masaüstü servis ekipmanları ile birlikte misafir odası, kat hizmetleri, banyo aksesuarları,  genel alan ekipmanları, toplantı odası ekipmanlarını da fuardaki ziyaretçilerinin beğenisine sundu ve geniş ürün çeşitliliği misafirlerinin çok ilgisini çekti.

Craster Flow serisi modüler büfe sunum sistemleri, KSI şarj edilebilir masa lambaları, Indel B’nin yeni model minibarları ve kasaları, Rosenthal, Sambonet, Paderno, Corby Hall, Sola ve Luigi Bormioli gibi uluslararası otelcilik sektöründe kabul görmüş seçkin dünya markalarının porselen ürünleri, çatal, kaşık ve bıçak takımları, mutfak-restoran setüstü ekipmanları ve cam ürünleri firmanın fuarda yer verdiği ürünlerden sadece bazıları. Çok çeşitli karşılama tepsileri ve kettle modelleri, küçük ütüleme üniteleri, bellman arabaları, minibar ve kat hizmetleri arabaları ve çantaları, sıvı sabun dispenserleri, deri oda aksesuarları da fuarda beğeni toplayan diğer Guestinhouse ürünleri oldu.

Rosenthal, Paderno, Sambonet, Sola, Corby Hall, Sico, KSI, Luigi Bormioli, Scanbox, Bentley, Starmix, Indel B, Crown International, Craster, Waterbury, Mobile-Pack, Foundations, Heute, Jacob Jensen, Wanzl gibi otelcilik sektöründe dünyanın önde gelen markalarının Türkiye distribütörü ve iş ortağı olan Guestinhouse’un ürünleri firmanın Kadıköy’deki showroomunda incelenebileceği gibi internet sitesinden de ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak mümkün.

dfg

Yukarı