Ana içeriğe atla

ayos

HAFIZALARDAN SİLİNMEYEN RÜYA GİBİ DÜĞÜNLER

11.04.2017 - 16:52

LIonel Hotel İstanbul Pazarlama ve Satış Direktörü Burçak Atak, “Evlenecek çiftlerin hayatlarının belki de en önemli ‘evet’inde yanlarında yer alıyor, hafızalardan silinmeyecek rüya gibi düğünlere eşsiz sunum ve show’lar ile evsahipliği yapıyoruz” diyor.

Misafirlerinize düzenlediğiniz düğün ve balayı organizasyonlarınızdan bahseder misiniz? Hangi imkan ve ayrıcalıkları sunuyorsunuz?
Evlenecek çiftlerin hayatlarının belki de en önemli “evet”inde yanlarında yer alıyor, hafızalardan silinmeyecek rüya gibi düğünlere eşsiz sunum ve show’lar ile evsahipliği yapıyoruz.
Fuayesi ile birlikte toplam bin 100 metrekarelik Galata Balo salonu, yemekli oturma düzeninde 550 kişi, kokteyl düzeninde 900 kişi kapasitesinin yanı sıra yüksek tavanlı, ihtişamlı dekorasyonu ve gün ışığı alıyor olma özelliği ile fark yaratıyor. 
Lionel Hotel İstanbul, profesyonel ekibimiz ile evlenecek çiftlerin arzularına uygun düğün paketleri oluşturuyor ve bu eşsiz geceyi unutulmaz kılmayı hedefliyoruz. Türk ve dünya mutfağından seçkin lezzetlerden oluşan düğün menüsü evlenecek çiftlerimizle birlikte oluşturuyoruz ve deneme tadımını gerçekleştiriyoruz.
Düğün organizasyonunu otelimizde gerçekleştiren çiftlere bekarlığa veda, gelin hamamı, kına, baby shower, sünnet organizasyonu gibi diğer özel paketlerimizden de indirimli olarak yararlanma imkanı sunuyor; çiftlerimizin evliliklerini Antalya’daki 5 yıldızlı Galeri Resort Hotelimizde ve tercih edilen düğün paketine göre yurtdışında muhteşem bir balayı hediye ederek taçlandırıyoruz. 

Düğün ve balayı organizasyonlarınızda nelere önem veriyorsunuz?
Davet sahiplerinin konforunu düşünerek farklı ve unutulmaz deneyimler yaşatmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Düğün temasına, davet sahibinin zevk ve isteklerine göre müzik, fotoğraf video koreografisi ile düğün akışını belirliyoruz. Bu arada düğünün kokteyl, nikah, ilk dans, tebrikler, yemek, pasta ve danslarına kadar her şey planlanmış oluyor. 

Düğün ve balayında indirim ve kampanyalarınız var mı?
Nisan ayı sonuna kadar yapılacak sözleşmelerde yüzde 20’lik indirimin yanı sıra; davet sahiplerine hazırlık odası tahsis ediyoruz. Evlenecek çiftlere özel hazırlanmış balayı süitinde konaklama, odaya 2 kişilik özel kahvaltı, köpüklü şarap ve meyve ikramının yanı sıra, terapistler eşliğinde özel couple masaj ve SPA kullanım imkanı sunuyoruz. Ayrıca ilk evlilik yıldönümlerinde çiftlerimizi 2 kişilik akşam yemeği ile yeniden otelimizde ağırlıyoruz.

dfg

Yukarı