Ana içeriğe atla

ayos

Hayalinizdeki düğün Dedeman İstanbul ile hayat bulacak

09.11.2017 - 10:18

Birlikte yaşamaya ‘Evet’ dediğiniz o özel günde kusursuz düğün hizmeti sunan Dedeman İstanbul; merkezi konumu, görkemli balo salonu ve farklı dekorasyon seçenekleri ile unutulmaz bir düğün vadediyor. Muhteşem bir düğün yapmanızı sağlayan Dedeman İstanbul, after party hediye fırsatıyla çiftlerin bütçesini düşünüyor.

Bu yılın yükselen trendlerinden olan kış düğünleri, doğru lokasyon ve tercihlerle tamamlanınca kusursuz hale geliyor. Çiftlerin tatlı telaşlarına eşlik eden Dedeman İstanbul, düğün paketlerinde sağladığı after party hediye kampanyası ile çiftlerin hayallerindeki düğünü hayata geçiriyor.
Gelinlikten, davetiyeye ve masa süslerine kadar her şeyin titizlikle hesaplandığı düğün organizasyonlarında düğünün gerçekleştirileceği mekanın konumu büyük önem taşıyor. Gayrettepe’de merkezi bir lokasyonda yer alan Dedeman İstanbul, ulaşım kolaylığı ile misafirlere avantaj sağlıyor.

DÜĞÜN KONSEPTİNE ÖZEL TASARIMLAR VE MENÜLER SUNUYOR
Deneyimli mutfak ekibi ile özel düğün menüleri hazırlayan Dedeman İstanbul, açılış kokteylinden ordövreye, müzikten dekorasyona kadar tüm detayları düşünüyor. Çiftlerin seçeneklerine uygun Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından özenle seçilmiş lezzetler, davetlilerinin eğlencesine eşlik ediyor. Şık tasarımlarla sunulan lezzetli menülerin tadının çıkarıldığı masalar saten masa örtüleri ve asil tasarımlı şamdanlarla canlanıyor.

DÜĞÜN SONRASINDA EĞLENCE DEVAM EDİYOR
Düğün sonrasında eğlenceye devam etmek isteyenleri düşünen Dedeman İstanbul, 50 kişilik after party paketini çiftlere hediye ediyor. Dedeman İstanbul, düğün paketinde çiftlere özel balayı suiti ve odaya özel kahvaltı, yemek servisi ve köpüklü şarap ve meyve ikramı ile günü renklendiriyor. 
Türkiye’nin ilk uluslararası otel zincirinin sahibi Dedeman Grubu’nun bünyesinde Gayrettepe’de yer alan Dedeman İstanbul; deneyimli personelleri, geniş ve yüksek tavanlı, kolonsuz balo salonu ile görkemli düğün paketleri sunarak evlilik yolundaki çiftlerin konseptlerine uygun düğünler organize ediyor.

dfg

Yukarı