Ana içeriğe atla

bridgestone

HEM AVANTAJLI HEM KONFORLU

16.09.2019 - 15:14

AĞIRLIKLI OLARAK ŞİRKET MİSAFİRLERİNE HİZMET VERDİKLERİNİ BELİRTEN İSTANBUL GÖNEN OTEL GENEL MÜDÜRÜ DUYGU SÖNMEZ, ‘‘FUAR VE KONGRE MERKEZLERİNE YAKINLIĞIMIZ NEDENİYLE KONAKLAMALARIN YANI SIRA BİRÇOK ETKİNLİK İÇİN DE TERCİH EDİLİYORUZ.’’ DİYE KONUŞTU.

İş dünyasının öncelikli tercihi olmak adına nasıl avantajlarınız var?  
Otelimizin 305 konaklama odası mevcut ve yıllık doluluk oranımız yüzde 85 civarında. Aldığımız verilere de dayanarak bölgedeki lider otellerden biri olduğumuzu söyleyebilirim. Ağırlıklı olarak şirket misafirlerine hizmet veriyoruz, bunun yanı sıra gezi amaçlı şehrimizi ziyaret eden farklı ülkelerden misafirlerinde tercihi olmayı sürdürüyoruz. Bölgenin en avantajlı ve merkezi lokasyonunda yer almamız, fuar ve kongre merkezlerine yakınlığımız nedeniyle konaklamaların yanı sıra birçok etkinlik için de tercih ediliyoruz. Otelimizden İstanbul Yeni Havalimanı’na sadece 25 dakikada ulaşılabiliyor ve misafirlerimiz için iki yönlü olarak günde 5 sefer transfer imkanı sunuyoruz. 

Toplantı ya da farklı organizasyonlar için otelinizi tercih edecek iş insanlarının sizden nasıl beklentileri oluyor?   Toplantı salonlarınızın donanımı ve özellikleriyle ilgili bilgi verebilir misiniz? 
Toplantı ve ziyafet organizasyonlarına ev sahipliği konusunda da bölgemizin en iddialı oteli konumundayız. Farklı kapasitelerde 2 tanesi ışığı alan toplam 7 toplantı salonumuz mevcut.  Yakut balo salonumuz 700 metrekare ve tamamen kolonsuz yapıda olup dört buçuk metrelik tavan yüksekliğine sahip. Bu özellikler bizi birçok otelin ötesine taşıyor. Ses ve ışık sistemleri gibi teknik hizmetler konusunda da güçlü bir altyapımız mevcut. Profesyonel ekiplerle çalışıyoruz.

Toplantı dışında iş insanlarının streslerini de atması adına nasıl ayrıcalıklar sunuyorsunuz?   
Konuklarımızın tüm bu ihtiyaçlarına yanıt verebilecek olan, 3 bin 300 metrekarelik alana sahip “Fabrique Club”ta,  fitness merkezi, 2’si açık 3 yüzme havuzu, “Türk Hamamı”, “cilt, el ve yüz bakım merkezi, “Sauna ve Buhar Odaları”, Uzakdoğu masaj ve terapiler ile birlikte misafirlerimizin beden ve zihinlerinizin tazeleneceği sağlık hizmetleri sunuyoruz.
Ayrıca tamamen kurumsal misafirlerimize hizmet vermek üzere tasarlanan GG Club Lounge açılışımızı gerçekleştirdik. Üye misafirlerimiz birçok ayrıcalığa sahipler. 
Çay, kahve ve atıştırmalık ikramları, kuru temizleme hizmeti, erken giriş, geç çıkış imkanı gibi ayrıcalıklardan faydalanabiliyorlar. Ek olarak 18.00-20.00 saatleri arası hafif akşam yemeği büfemizin de olduğu, alkollü ve alkolsüz içeceklerden faydalanılabilen GG Club Loungde’da misafirlerin özel toplantılarını da rahatça gerçekleştirebilmeleri mümkün. 

dfs

Yukarı