Ana içeriğe atla

bridgestone

HILTON ISTANBUL MASLAK KONGRE VE İŞ ETKİNLİKLERİNİN VAZGEÇİLMEZ ADRESİ

21.01.2019 - 11:42

Hilton İstanbul Maslak İş Geliştirme Direktörü Pelin Ulusoy: “İş ve finans merkezlerine yürüme mesafesinde olan konumumuzla şehrin kongre ve iş etkinliklerinin vazgeçilmez adresi olduğumuz şüphesiz.”

Hilton İstanbul Maslak İş Geliştirme Direktörü Pelin Ulusoy, sorularımızı cevapladı. 

Öncelikle Hilton İstanbul Maslak’ın konumuyla ilgili bilgi alabilir miyiz?
Maslak, iş ve ticaret merkezlerinin kalbinde olduğu kadar, son zamanlarda şehrin eğlence, kültür, sanat ve sosyal yaşamına da yön veren sanat merkezleri, konser alanları ve alışveriş merkezlerine de ev sahipliği yapmakta. İş için seyahat eden konukların yanı sıra tüm misafirlerimiz için konum avantajı sunmaktayız. İş ve finans merkezlerine yürüme mesafesinde olan konumumuzla şehrin kongre ve iş etkinliklerinin vazgeçilmez adresiyiz.

Odalarınızın özelliklerinden bahsedebilir misiniz?
İstanbul standartlarında geniş metrekarelere sahibiz. En küçük odamız 35, kral dairemiz ise 224 metrekare. 50 metrekare genişliğinde, içinde iki ayrı queen yatak bulunduran oda kategorisi ise şehirde sadece bizde bulabileceğiniz bir hizmet. Yeni nesil hizmetler arasında ise dijital anahtar ve online check in-check out gibi olanaklar yer alıyor.

Salonlarınızın özellikleriyle ilgili bilgi verebilir misiniz?
22 toplantı salonumuz ve birden fazla etkinlik alanımız bulunuyor. Tüm bu alanlar en son teknoloji ekipmanlarıyla donatılmış durumda. En büyük salon 850 metrekarelik alanıyla gün ışığı alan büyük balo salonumuz. Otelin en üst katında özel etkinlik alanımız var ve toplamda üç katta 6 bin 600 metrekareden daha büyük toplantı ve konferans alanları oluşturduk. En üst kattaki The Roof, panoramik şehir ve Boğaz manzaralı. Ayrıca cam tavanıyla fazlaca ilgi uyandırıyor. 

SPA ve fitness merkeziniz hakkında bilgi edinebilir miyiz?
Otelimiz SPA alanıyla da oldukça iddialı. Uluslararası bakım ve terapi uygulamalarıyla Oceans SPA, misafirlerine 9 masaj odası, 2 masaj süiti, bir adet unisex hamam ve bir adet kadınlara özel hamamla hizmet veriyor. Otelin sağlık kulübü ise birinci sınıf bir spor salonunda olması gereken tüm ekipmanlara sahip. Ayrıca squash, yüzme ve pilates gibi aktiviteler de sunuluyor.

Otelinizi farklı kılan özellikleriniz ve hizmetleriniz neler?
Kişiye özel hizmet anlayışının yanı sıra gerçek zamanlı yanıt verebilme, beklenmedik ihtiyaçlara en hızlı şekilde çözüm bulma anlayışımızla misafirlerimiz beklentilerinin üzerinde deneyimler yaşamakta. Bölgenin en geniş misafir odalarına sahip otelimizde ayrıca bir de sürekli değişen sanat galerisi mevcut. Özellikle toplantı ve etkinlikler için bizi tercih eden konuklarımızda iz bırakabilecek deneyimler bırakmak amacımız. Bu doğrultuda kişisel dokunuşlarla süslenmiş, duygu ve düşüncelere hitap eden özel toplantı paketlerimizi sunuyoruz. Ayrıca tüm etkinliklerde firma kültürüne özel, katılımcılarının hizmetine sunabilecekleri web sitesi hizmetimiz var. Örneğin birkaç gün sürecek bir kongre etkinliğinde katılımcılar sadece onlara özel bir linkle program akışını, katılımcı listelerini, adres, harita gibi bilgileri, grup içi bilgilendirme notlarını ve daha fazlasını tek bir portalda görebiliyorlar.
 

dfs

Yukarı